Rehabilitacja Warszawa

Klinika osteopatii Sutherland Medical Center oferuje kompleksowe leczenie zespołów bólowych również ze wsparciem kinesiotapingu, zabiegi rehabilitacyjne, leczenie wad postawy u dzieci i dorosłych, a także usg ortopedyczne. Osoby skarżące się na bóle kręgosłupa, barków, bóle migrenowe, bóle stawów i mięśni znajdą u nas pomoc. Prowadzimy również szkolenia dla fizjoterapeutów z zakresu ultrasonograficznego biofeedbacku oraz zagadnień dotyczących rożnych regionów anatomicznych, np. kolano, bark, kręgosłup lędźwiowy. Klinika SMC znajduje się w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. 14. Godziny pracy: pon-pt 9-19. Telefon: (+48) 22 673 60 43.

Szczegóły strony www.smc.waw.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.smc.waw.pl:

Rehabilitacja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 19 Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 125

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatny Gabinet USG Jelenia Góra »

  Prowadzę prywatny gabinet USG. Nazywam się dr Krzysztof Zajgner i mam wieloletnie doświadczenie w branży medycznej. W gabinecie wykonywane są badania ultrasonograficzne takie jak: usg piersi, usg tarczycy, usg z oceną ciąży, usg jąder, usg jamy brzusznej, usg Doppler tętnic szyjnych i kręgowych, usg stawów kolanowych oraz wiele wiele innych. Gabinet znajduje się w Jeleniej Górze przy ul. Wojska Polskiego 26. Serdecznie Zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ortodoncji w Warszawie »

  Centrum dentystyczne Odent zachęca Państwa do skorzystania z własnych usług. Na poczet naszych pacjentów przygotowaliśmy dla przykładu takie posługi jak ortodoncja, protetyka czy wybielanie zębów. Nasi pacjenci mają dodatkowo ewentualność wykonania implantów. Nasz gabinet dentystyczny wyszukają Państwo w Warszawie na ulicy Nowoursynowskiej 145E. Każde usługi realizujemy dbając o najwyższą jakość usług, wykorzystując jednocześnie najświeższe zdobycze technologi stomatologicznej. Wszelki zabieg spełniany jest z użyciem znieczulenia.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łokieć tenisisty »

  Łokieć tenisisty to stan zapalny zewnętrznej powierzchni stawu łokciowego spowodowany przeciążeniem przyczepionych do niej ścięgien mięśni przedramienia. Serwis www.lokiectenisisty.medserwis.pl ma same pozytywne informacje internautów, którzy niejednokrotnie skorzystali z zawartych tam informacji. Mamy nadzieję, że layout serwisu www.lokiectenisisty.medserwis.pl przyciągnie Państwa uwagę bo mi się bardzo podobał. Życzymy efektywnego przeglądania serwisu www.lokiectenisisty.medserwis.pl i powrotów w przyszłości, bo na pewno warto z niego korzystać.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne suplementy diety »

  Układ immunologiczny odpowiada za obronę naszego organizmu przed bakteriami oraz wirusami. Przeważnie nie dbamy o niego we właściwy sposób, przede wszystkim gdy nic nam nie dolega. Zaczynamy o niego dbać dopiero wtedy, gdy pojawia się choroba. Ponieważ codziennie zawdzięczamy mu życie, dlatego ciągle zasługuje na naszą uwagę i opiekę. Oprócz poprawnie zbilansowanej diety, zawierającej odpowiednią ilość dobrych jakościowo składników odżywczych, warto zastosować naturalne suplementy zapewniające stały poziom składników aktywnych w organizmie. Witamina C 1000 i C 300 PLUS to naturalne suplementy diety, które spełniają te wymagania. Pomyślnie wpływają także na aktywność limfocytów i ochraniają układ immunologiczny przed intruzami. Uprzejmie zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta we Wrocławiu Krzyki »

  Inwitujemy Państwa do wykorzystania z posług naszego salonu stomatologicznego. Robimy niemalże wszelkie możliwe usługi powiązane z leczeniem zębów. Nasz własny gabinet stomatologiczny udziela między innymi zabiegi protetyki jak również leczenia kanałowego. Nasz gabinet przystosowany jest do obsługi petentów niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Wszystkie zabiegi sprawiamy z użyciem znieczulenia, o ile chory się na takowe zadecyduje. Nasza wykształcona oraz biegła załoga dentystów wyczekuje aby wyleczyć Twoje zęby. Nasz gabinet wyszukasz we Wrocławiu na ulicy Wietrznej 18/1b w dzielnicy Krzyki.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pediatra Białołęka »

  W naszym centrum wszyscy specjaliści korzystają z najnowocześniejszego aparatu diagnostycznego i zaplecza laboratoryjnego gwarantując Państwu ogromny poziom leczenia. DAGIS centrum medyczne zostało stworzone właśnie po to, ażeby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie, w komfortowej i przyjacielskiej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że potrafimy zagwarantować tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa i wysokiej jakości opiekę nad zdrowiem Państwa i Państwa rodziny. Z myślą o naszych pacjentach podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Istnieje możliwość zapisania się do naszej poradni bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić i umówić się z konsultantem w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta bezglutenowa »

  Jesteśmy organizacją non profit wspierającą wszystkich chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Celiakia jest chorobą o całożyciowym przebiegu, a dieta bezglutenowa jest jedynym skutecznym lekiem. Działania naszego Stowarzyszenia adresowane są do wszystkich chorych oraz rodziców chorych dzieci na celiakię. Osoby, które zechcą czynnie uczestniczyć w realizacji działań na rzecz chorych na celiakię zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia objawy »

  Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” jest prowadzenie działalności na rzecz chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Pomagamy wszystkim chorym, którzy się do nas zwracają i nie jest to uzależnione od przynależności do naszego Stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, którym przyświecają te same cele. W swojej działalności wykorzystujemy wspaniałe wzorce i bogate doświadczenie TPD Koła Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, na którego bazie powstało nasze Stowarzyszenie. Jesteśmy naturalnym reprezentantem środowiska wobec władz rządowych i samorządowych, instytucji publicznych oraz innych organizacji pozarządowych.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet urologiczny Katowice »

  Docent Szewczyk posiada specjalizację z urologii oraz chirurgii ogólnej. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się poradami urologicznymi w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, badaniem USG nerek, dróg moczowych i prostaty, biopsją prostaty. Istnieje również możliwość drobnych operacji na miejscu: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra. Docent Szewczyk odwiedza również swoich pacjentów w domu, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby kręgosłupa »

  Reumatoidalne zapalenie stawów dokucza coraz większej grupie ludzi. Bez wątpienia jest to schorzenie bardzo uciążliwe. Wobec tego warto sięgać po technologie, które mogą w tej chorobie przynajmniej co nieco ulżyć. Nasza firma - Vitafon - oferuje takie rozwiązania, które pomagają przy reumatoidalnym zapaleniu stawów. Stosujemy w tym celu najnowsze osiągnięcia techniki. Dodatkowo w ofercie znajdują się rozwiązania, które pomagają osobom, którym dolegają choroby kręgosłupa. Serdecznie zapraszamy po więcej wiadomości na naszą stronę internetową www.vitafon.pl.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »