Psychoterapia Wrocław

Pomoc w kryzysie, psychoterapia, terapia uzależnień, terapia pedagogiczna dla dzieci i młodzieży. Leczymy zaburzenia nerwowe i depresyjne. Pomagamy w walce z lękiem i nieuzasadnionymi napadami lęku. Prowadzimy psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji, oraz destrukcyjnych zachowań, jak: hazard, erotomania, i tym podobne uzależnienia. Pomagamy dzieciom i młodzieży w walce z dysleksją, ADH, lękiem, fobiami, a także tym, którzy mają problemy z nauką. Szersze informacje znajdują się na naszej stronie www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

Szczegóły strony www.gabinetpsychologiczny.wroc.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.gabinetpsychologiczny.wroc.pl:

Psychoterapia Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 9

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Warszawa »

  Klinika osteopatii Sutherland Medical Center oferuje kompleksowe leczenie zespołów bólowych również ze wsparciem kinesiotapingu, zabiegi rehabilitacyjne, leczenie wad postawy u dzieci i dorosłych, a także usg ortopedyczne. Osoby skarżące się na bóle kręgosłupa, barków, bóle migrenowe, bóle stawów i mięśni znajdą u nas pomoc. Prowadzimy również szkolenia dla fizjoterapeutów z zakresu ultrasonograficznego biofeedbacku oraz zagadnień dotyczących rożnych regionów anatomicznych, np. kolano, bark, kręgosłup lędźwiowy. Klinika SMC znajduje się w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. 14. Godziny pracy: pon-pt 9-19. Telefon: (+48) 22 673 60 43.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław, psychoterapia Wrocław »

  Wrzesień to czas powrotów do szkół, stresu związanego z wysokimi oczekiwaniami rodziców, wywieraniem presji, złymi ocenami, które każdemu mogą się zdarzyć, nieciekawą sytuacją w kręgu nowych ludzi etc., etc. Dużo osób nowe miejsce i ludzi przeżywa niezmiernie mocno, ciężko im się zaaklimatyzować, nie są dobrzy w niektórych dziedzinach co jeszcze pogarsza sprawę. Dotyczy to licealistów, studentów, gimnazjalistów. Wszem i wobec wiadomo o falach w szkołach, o wrogości, o awanturniczym stylu zachowywania się młodzieży. Wrażliwym ciężko to wszystko przeżywać, stres staje się coraz większy, pojawiają się lęki, drżenie rąk, ciągłe napięcie.W takiej sytuacji powinno się jak najszybciej zwrócić do specjalisty psychologa.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - psychoterapeuta we Wrocławiu »

  Na stronie znajdziecie Państwo ofertę pomocy psychologicznej Moniki Kozłowskiej, psychoterapeutki zorientowanej analitycznie. Strona zawiera szczegółowe informacje na temat odbytych szkoleń i doświadczenia zawodowego. Niekomfortowe nastroje i wydarzenia, konflikty w związkach, w rodzinie, niezrozumiałe sny i uciążliwe symptomy mogą być cenną informacją na temat naszego świata wewnętrznego i zmian które się w nas mogą dokonać. Psychoterapia zorientowana analitycznie pomaga wejść w proces przemiany w sposób bardziej świadomy, dzięki czemu to, co się nam przydarza staje się mniej uciążliwe, a często może stać się również inspiracją do pozytywnej zmiany. Psycholog oferuje pomoc w zakresie: trudności wychowawczych, problemów rodzinnych, radzenia sobie w sytuacjach stresowych (w pracy, w szkole, w domu), radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych (np. żałoba, rozwód), trudności natury emocjonalnej (np. depresja, nerwice, lęki).

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś / podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem. Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc. Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne diety odchudzające »

  Nasza misja to nauczyć Państwa zdrowego odżywiania. Nasza oferta gwarantuje Państwu pod warunkiem przestrzegania wskazówek Dietetyków trwałą zmianę przyzwyczajeń żywieniowych. Diety cud nie istnieją – dlatego pozwól Sobie pomóc i skorzystaj z pomocy doświadczonych dietetyków pracujących w poradni dietetyczneabc.pl, pomożemy Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz nauczymy jak jeść aby nie tyć i być zdrowym. Pamiętaj jesteś tym co jesz i jest to cała prawda o Nas. Wielu z Nas niejednokrotnie całe życie pracuje na szereg chorób tzw. dieto zależnych - spowodowanych spożywaniem wszystkiego, na co mamy ochotę.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia pedagogiczna »

  Szukasz najlepszej poradni pedagogicznej we Wrocławiu? W tym momencie znalazłeś! U nas czeka Cie pierwsza wizyta za darmo! W tej poradni psychologicznej nikt nie będzie Was oceniał, gwarantujemy poufność oraz dyskrecje - poradnia pedagogiczna Wrocław. Jeżeli chcesz dobrze poznać Siebie odwiedź nas. Udzielimy rzetelnej pomocy Tobie i Twojej rodzinie. Oferujemy szeroki zakres pomocy specjalistycznej na przykład: problemy z alkoholem, wspieranie uzdolnień dzieci i wiele więcej. Skontaktuj się z naszą poradnią psychologiczno pedagogiczną we Wrocławiu.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog narkoza »

  Stomatologia w narkozie to prywatne centrum stomatologiczne założone przez lek. stom. Macieja Kozłowskiego i istniejące na rynku już od 1991 roku. Centrum tworzą trzy ośrodki stomatologiczne, zlokalizowane w kilku różnych województwach Polski, w których profesjonalna i doświadczona kadra na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.Specjalizujemy się w zabiegach dentystycznych wykonywanych podczas znieczulenia ogólnego. Leczymy i usuwamy zęby w narkozie. Ponadto przygotowujemy pacjentów do odbudowy protetycznej.Od 1999 roku w ramach umowy z NFZ prowadzimy również bezpłatne usługi dla pacjentów uprawnionych.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Ogólna dostępność Internetu załatwianie wielu spraw przeniosło do świata wirtualnego. Olbrzymią ilość korzyści, wynikających z załatwiania spraw przez Internet jest trudno ocenić. Po pierwsze jest to szybkość i sprawność. Bez konieczności opuszczania swojego mieszkania możemy załatwić wiele spraw. Internet zrewolucjonizował systemy rekrutacyjne, jakie dotychczas egzystowały w placówkach edukacyjnych szkołach. W dzisiejszych czasach właściwie nie istnieje szkoła czy też uczelnia, która nie udostępniałaby na swojej stronie opcji: centrum medyczne. To niesamowite ułatwienie i sposób na zaoszczędzenie czasu dla obu stron. Dlatego po nieśmiałych początkach, większość takich jednostek zaczęła liczyć wyłącznie na system rejestracji internetowej. Wadą czasami są tylko przeciążone serwery. Centrum medyczne wchodzi stopniowo także w inne dziedziny naszego codziennego życia. Coraz bardziej modne staje się rezerwowanie wizyt w przychodniach lekarskich za pomocą kilku kliknięć myszką. Dzięki zintegrowanemu systemowi pacjent może zajrzeć do publicznego organizera lekarza i wybrania odpowiedniego dla siebie terminu. Taka wirtualna recepcja wymaga wprowadzenia swoich danych i potwierdzenia tożsamości za pomocą wiadomości tekstowej. Bezdyskusyjną zaletą, jaką posiada rejestracja online jest jej dostępność przez całą dobę z dowolnego miejsca, w którym mamy dostęp do sieci.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Walbrzych »

  Internetowa poradnia psychologiczna to skuteczna pomoc dla osób, które nie radzą sobie z dzisiejszą skomplikowaną rzeczywistością. Poradnia swoją siedzibę ma w mieście Wałbrzych, ale oferuje pomoc dla osób z terenu całego kraju. Nasza internetowa poradnia psychologiczna pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dzięki nowym technologiom uzyskanie porady jest szybkie. IPP Alterego zaprasza na stronę, gdzie znajdą Państwo inne przydatne informacje na temat oferty poradni w zakresie porad psychologicznych.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa »

  Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Oferujemy psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną oraz coaching. Ośrodek Psychoterapii W RELACJI mieści się w Warszawie, na terenie dzielnicy Praga Południe (Saska Kępa). Osoby dorosłe zapraszamy na konsultacje, psychoterapię, konsultacje wychowawcze dla rodziców oraz coaching (również po angielsku). Dzieciom i młodzieży proponujemy pomoc psychologiczną zorientowaną na wspieranie w rozwoju i radzenie sobie z problemami związanymi z funkcjonowaniem w szkole, domu czy wśród rówieśników. Profesjonalnej pomocy udzielają terapeuci szkoleni w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii INTRA, posiadający również doświadczenie w obszarze edukacji i biznesu.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »