Psycholog Wrocław, psychoterapia Wrocław

Wrzesień to czas powrotów do szkół, stresu związanego z wysokimi oczekiwaniami rodziców, wywieraniem presji, złymi ocenami, które każdemu mogą się zdarzyć, nieciekawą sytuacją w kręgu nowych ludzi etc., etc. Dużo osób nowe miejsce i ludzi przeżywa niezmiernie mocno, ciężko im się zaaklimatyzować, nie są dobrzy w niektórych dziedzinach co jeszcze pogarsza sprawę. Dotyczy to licealistów, studentów, gimnazjalistów. Wszem i wobec wiadomo o falach w szkołach, o wrogości, o awanturniczym stylu zachowywania się młodzieży. Wrażliwym ciężko to wszystko przeżywać, stres staje się coraz większy, pojawiają się lęki, drżenie rąk, ciągłe napięcie.W takiej sytuacji powinno się jak najszybciej zwrócić do specjalisty psychologa.

Szczegóły strony www.psycholog-pro.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.psycholog-pro.pl:

Psycholog Wrocław, psychoterapia Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 25 Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 44

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog - psychoterapeuta we Wrocławiu »

  Na stronie znajdziecie Państwo ofertę pomocy psychologicznej Moniki Kozłowskiej, psychoterapeutki zorientowanej analitycznie. Strona zawiera szczegółowe informacje na temat odbytych szkoleń i doświadczenia zawodowego. Niekomfortowe nastroje i wydarzenia, konflikty w związkach, w rodzinie, niezrozumiałe sny i uciążliwe symptomy mogą być cenną informacją na temat naszego świata wewnętrznego i zmian które się w nas mogą dokonać. Psychoterapia zorientowana analitycznie pomaga wejść w proces przemiany w sposób bardziej świadomy, dzięki czemu to, co się nam przydarza staje się mniej uciążliwe, a często może stać się również inspiracją do pozytywnej zmiany. Psycholog oferuje pomoc w zakresie: trudności wychowawczych, problemów rodzinnych, radzenia sobie w sytuacjach stresowych (w pracy, w szkole, w domu), radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych (np. żałoba, rozwód), trudności natury emocjonalnej (np. depresja, nerwice, lęki).

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś / podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem. Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc. Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drogeria Glamour »

  Nasza drogeria glamour oferuje klientom całą gamę kosmetyków do pielęgnacji ciała, makijażu, perfumy oraz środki do utrzymania domu i samochodu. Posiadamy w ofercie towar najwyższej jakości o uznanej renomie wśród konsumentów na całym świecie. W ofercie znajdują się głównie kosmetyki firmy FM Group. Proponujemy naszym klientom kosmetyki poniżej cen katalogowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów. Pozdrawiamy zespół drogeria-glamour.pl

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia pedagogiczna »

  Szukasz najlepszej poradni pedagogicznej we Wrocławiu? W tym momencie znalazłeś! U nas czeka Cie pierwsza wizyta za darmo! W tej poradni psychologicznej nikt nie będzie Was oceniał, gwarantujemy poufność oraz dyskrecje - poradnia pedagogiczna Wrocław. Jeżeli chcesz dobrze poznać Siebie odwiedź nas. Udzielimy rzetelnej pomocy Tobie i Twojej rodzinie. Oferujemy szeroki zakres pomocy specjalistycznej na przykład: problemy z alkoholem, wspieranie uzdolnień dzieci i wiele więcej. Skontaktuj się z naszą poradnią psychologiczno pedagogiczną we Wrocławiu.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Pomoc w kryzysie, psychoterapia, terapia uzależnień, terapia pedagogiczna dla dzieci i młodzieży. Leczymy zaburzenia nerwowe i depresyjne. Pomagamy w walce z lękiem i nieuzasadnionymi napadami lęku. Prowadzimy psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji, oraz destrukcyjnych zachowań, jak: hazard, erotomania, i tym podobne uzależnienia. Pomagamy dzieciom i młodzieży w walce z dysleksją, ADH, lękiem, fobiami, a także tym, którzy mają problemy z nauką. Szersze informacje znajdują się na naszej stronie www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • dietetyk Biała Podlaska »

  Firma FOOD-MOOD jest odpowiedzią na dzisiejszy problem związany z nadwagą i otyłością wśród dzieci młodzieży i dorosłych. Misją Food-mood jest propagowanie wiedzy na temat racjonalnego odżywiania, oraz promowanie zdrowego stylu życia wykorzystując profesjonalizm naszego zespołu. W centrum dietetycznym FOOD-MOOD w miłej atmosferze i otoczeniu profesjonalistów nauczymy Cię jak się prawidłowo odżywiać, dbać o zdrowie i figurę. Dzięki temu osiągniesz pożądany efekt, i znów będziesz cieszyć się życiem.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozstępy - Mamamil krem »

  Masz problem z rozstępami ale niezbyt wiesz w jaki sposób sobie z nimi poradzić? Używałaś już bardzo dużo środków medycznych aczkolwiek ani jeden nie pomógł Ci tak jak tego chciałaś? Jeżeli tak to z tej przyczyny chcemy Ci polecić coś naprawdę wartościowego. Zobacz naszą stronę tudzież wybierz dla siebie porządny krem na rozstępy, przy pomocy, którego w końcu będziesz mogła sycić się znów z gładkiej skóry. Już dzisiaj przyjrzyj się jakie olejki, jak i kremy na rozstępy umieszczone są w naszej ofercie.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Walbrzych »

  Internetowa poradnia psychologiczna to skuteczna pomoc dla osób, które nie radzą sobie z dzisiejszą skomplikowaną rzeczywistością. Poradnia swoją siedzibę ma w mieście Wałbrzych, ale oferuje pomoc dla osób z terenu całego kraju. Nasza internetowa poradnia psychologiczna pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dzięki nowym technologiom uzyskanie porady jest szybkie. IPP Alterego zaprasza na stronę, gdzie znajdą Państwo inne przydatne informacje na temat oferty poradni w zakresie porad psychologicznych.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa »

  Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Oferujemy psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną oraz coaching. Ośrodek Psychoterapii W RELACJI mieści się w Warszawie, na terenie dzielnicy Praga Południe (Saska Kępa). Osoby dorosłe zapraszamy na konsultacje, psychoterapię, konsultacje wychowawcze dla rodziców oraz coaching (również po angielsku). Dzieciom i młodzieży proponujemy pomoc psychologiczną zorientowaną na wspieranie w rozwoju i radzenie sobie z problemami związanymi z funkcjonowaniem w szkole, domu czy wśród rówieśników. Profesjonalnej pomocy udzielają terapeuci szkoleni w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii INTRA, posiadający również doświadczenie w obszarze edukacji i biznesu.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »