Gabinet urologiczny Katowice

Docent Szewczyk posiada specjalizację z urologii oraz chirurgii ogólnej. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się poradami urologicznymi w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, badaniem USG nerek, dróg moczowych i prostaty, biopsją prostaty. Istnieje również możliwość drobnych operacji na miejscu: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra. Docent Szewczyk odwiedza również swoich pacjentów w domu, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Szczegóły strony katowiceurolog.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę katowiceurolog.pl:

Gabinet urologiczny Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 10 Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 53

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lekarz Warszawa »

  Zapraszamy do nowej placówki medycznej NZOZ Przychodnia Zdrowia Wilanów mieszczącej się w Warszawskim Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 10c, lok.B. Świadczymy usługi medyczne na podstawie kontraktu z NFZ oraz w zakresie prywatnym. Możliwość przeprowadzenia szerokiego wachlarza badań podstawowych i specjalistycznych. Przychodnia lekarska dla całej rodziny. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę, doświadczoną kardę. Jedyna, nowoczesna przychodnia na terenie miasteczka Wilanów.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputerowe badanie i mierzenie stopy »

  Firma Julex projektuje indywidualne wkładki do obuwia, które dopasowuje indywidualnie do wskazań ortopedy i wymagań klienta, dzięki prowadzonemu komputerowemu badaniu stopy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pomiarowym. Oferowane przez Julex wkładki są produkowane z miękkich elementów piankowych hiszpańskiej firmy FLEXOR, dzięki czemu, między innymi korygują wady takie jak: płaskostopie podłużne, poprzeczne, stopa wydrążona, końsko-szpotawa, piętowa, przywiedziona oraz odciążają miejsca przeciążone. Wykonane przez nas wkładki są dopasowane do każdego obuwia. Posiadamy salony ortopedyczne w Bielsku-Białej, Mazańcowicach i Ustroniu. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Kielce »

  Gabinet Weterynaryjny Amicus został założony w 2007 roku przez lek. wet. Annę Poniewierską - Wojdę i lek. wet. Joannę Polakowską. Wcześniej wielokrotnie nasze drogi krzyżowały się, począwszy od kieleckiego liceum, poprzez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie w 2004 roku ukończyłyśmy wydział Medycyny Weterynaryjnej, aż po ponad 3-letnią praktykę lekarską w całodobowej lecznicy dla zwierząt w Kielcach. Obecnie pragniemy rozwijać się prowadząc samodzielną praktykę. Naszej pracy poświęcamy dużo wysiłku i zaangażowania. Jesteśmy po to, aby pomagać czworonożnym pacjentom także, jeśli zajdzie taka potrzeba, w dni wolne od pracy. Staramy się podchodzić do problemów każdego pacjenta indywidualnie, poświęcając mu wiele czasu i uwagi, jednocześnie w miarę możliwości ograniczając niepotrzebny stres związany z wizytą u lekarza.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ortodoncji w Warszawie »

  Centrum dentystyczne Odent zachęca Państwa do skorzystania z własnych usług. Na poczet naszych pacjentów przygotowaliśmy dla przykładu takie posługi jak ortodoncja, protetyka czy wybielanie zębów. Nasi pacjenci mają dodatkowo ewentualność wykonania implantów. Nasz gabinet dentystyczny wyszukają Państwo w Warszawie na ulicy Nowoursynowskiej 145E. Każde usługi realizujemy dbając o najwyższą jakość usług, wykorzystując jednocześnie najświeższe zdobycze technologi stomatologicznej. Wszelki zabieg spełniany jest z użyciem znieczulenia.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bulimia »

  Bulimia to wilczy głód. Bulimia objawia się powtarzającymi, niekontrolowanymi epizodami spożywania dużych ilości pokarmu. Bulimia to chorobliwe zwiększenie apetytu.Portal www.bulimia.medserwis.pl to informacja branżowa skierowana do użytkowników poszukujących informacji z dziedziny medycyny.
  Z pewnością nie zawiedziesz się na witrynie www.bulimia.medserwis.pl bo jest dobrze przygotowana.
  Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.bulimia.medserwis.pl bo zawiera wiele pożytecznych informacji.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne suplementy diety »

  Układ immunologiczny odpowiada za obronę naszego organizmu przed bakteriami oraz wirusami. Przeważnie nie dbamy o niego we właściwy sposób, przede wszystkim gdy nic nam nie dolega. Zaczynamy o niego dbać dopiero wtedy, gdy pojawia się choroba. Ponieważ codziennie zawdzięczamy mu życie, dlatego ciągle zasługuje na naszą uwagę i opiekę. Oprócz poprawnie zbilansowanej diety, zawierającej odpowiednią ilość dobrych jakościowo składników odżywczych, warto zastosować naturalne suplementy zapewniające stały poziom składników aktywnych w organizmie. Witamina C 1000 i C 300 PLUS to naturalne suplementy diety, które spełniają te wymagania. Pomyślnie wpływają także na aktywność limfocytów i ochraniają układ immunologiczny przed intruzami. Uprzejmie zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna poradnia medycyny pracy - Tarnowskie Góry »

  Nasza Poradnia Medycyny Pracy, znajdująca się w Tarnowskich Górach, obejmuje swym zakresem takie działania jak doradztwo w zakresie BHP i prawa pracy, przegląd stanowisk pod względem wymogów BHP, ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, itp. Dodatkowo wykonujemy audyty, ocenę ryzyka zagrożenia wybuchem dla pomieszczeń pracy czy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego dla obiektów. Usługi świadczymy nie tylko na terenie Tarnowskich Gór. Swoim zasięgiem nasze usługi obejmują cały Śląsk.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pediatra Białołęka »

  W naszym centrum wszyscy specjaliści korzystają z najnowocześniejszego aparatu diagnostycznego i zaplecza laboratoryjnego gwarantując Państwu ogromny poziom leczenia. DAGIS centrum medyczne zostało stworzone właśnie po to, ażeby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie, w komfortowej i przyjacielskiej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że potrafimy zagwarantować tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa i wysokiej jakości opiekę nad zdrowiem Państwa i Państwa rodziny. Z myślą o naszych pacjentach podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Istnieje możliwość zapisania się do naszej poradni bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić i umówić się z konsultantem w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia objawy »

  Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” jest prowadzenie działalności na rzecz chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Pomagamy wszystkim chorym, którzy się do nas zwracają i nie jest to uzależnione od przynależności do naszego Stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, którym przyświecają te same cele. W swojej działalności wykorzystujemy wspaniałe wzorce i bogate doświadczenie TPD Koła Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, na którego bazie powstało nasze Stowarzyszenie. Jesteśmy naturalnym reprezentantem środowiska wobec władz rządowych i samorządowych, instytucji publicznych oraz innych organizacji pozarządowych.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby kręgosłupa »

  Reumatoidalne zapalenie stawów dokucza coraz większej grupie ludzi. Bez wątpienia jest to schorzenie bardzo uciążliwe. Wobec tego warto sięgać po technologie, które mogą w tej chorobie przynajmniej co nieco ulżyć. Nasza firma - Vitafon - oferuje takie rozwiązania, które pomagają przy reumatoidalnym zapaleniu stawów. Stosujemy w tym celu najnowsze osiągnięcia techniki. Dodatkowo w ofercie znajdują się rozwiązania, które pomagają osobom, którym dolegają choroby kręgosłupa. Serdecznie zapraszamy po więcej wiadomości na naszą stronę internetową www.vitafon.pl.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »