Diety Podkategoria: Diety

Sortuj po:

 • Dieta Dukana »

  Człowiek człowiekowi nie jest równy. Tak też powinno być z kuracją odchudzającą. Obecnie słyszymy o setkach, dziesiątkach diet, które pomogły znanym osobistością, bądź też naszym znajomym. Jednakże w trakcie naszej kuracji nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. Jeśli chcesz znaleźć dietę, która pomoże osobie w różnym wieku, każdej płci, zastosuj dietę proteinową. Dokładnie ją przedstawiliśmy na łamach naszej strony internetowej. Z jej pomocą zyskasz wymarzony rezultat niezależnie od tego, w jakiej sytuacji życiowej teraz się znajdujesz. Jej pomysłodawca ukazał różne warianty jej stosowania tak, by była ona ogólnodostępna. To powoduje, iż dieta proteinowa może być wykorzystywana przez całe życie. Szereg informacji na jej temat znaleźć można w naszym portalu internetowym.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • dietetyk Biała Podlaska »

  Firma FOOD-MOOD jest odpowiedzią na dzisiejszy problem związany z nadwagą i otyłością wśród dzieci młodzieży i dorosłych. Misją Food-mood jest propagowanie wiedzy na temat racjonalnego odżywiania, oraz promowanie zdrowego stylu życia wykorzystując profesjonalizm naszego zespołu. W centrum dietetycznym FOOD-MOOD w miłej atmosferze i otoczeniu profesjonalistów nauczymy Cię jak się prawidłowo odżywiać, dbać o zdrowie i figurę. Dzięki temu osiągniesz pożądany efekt, i znów będziesz cieszyć się życiem.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne diety odchudzające »

  Nasza misja to nauczyć Państwa zdrowego odżywiania. Nasza oferta gwarantuje Państwu pod warunkiem przestrzegania wskazówek Dietetyków trwałą zmianę przyzwyczajeń żywieniowych. Diety cud nie istnieją – dlatego pozwól Sobie pomóc i skorzystaj z pomocy doświadczonych dietetyków pracujących w poradni dietetyczneabc.pl, pomożemy Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz nauczymy jak jeść aby nie tyć i być zdrowym. Pamiętaj jesteś tym co jesz i jest to cała prawda o Nas. Wielu z Nas niejednokrotnie całe życie pracuje na szereg chorób tzw. dieto zależnych - spowodowanych spożywaniem wszystkiego, na co mamy ochotę.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie Warszawa »

  Wygodnadieta.pl to warszawska firma specjalizująca się w tworzeniu i dostarczaniu niskokalorycznych posiłków, bogatych w minerały, błonnik i witaminy. Każdego dnia w godzinach porannych posiłki - śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja - dostarczane są do domu lub do biura nabywcy. W większości przypadków posiłki te są już wtedy gotowe do spożycia, zdarza się, że jednak wymagają podgrzania. W Wygodniejdiecie.pl kontrahent sam może określić według jakiej diety mają być wykonane posiłki. Może to być dieta 1000 kalorii, Montignaca, dla diabetyków czy antycellulitowa. Wszystkie dania przyrządzane są pod okiem specjalistycznych i doświadczonych zawodowo dietetyków. Dania pakowane są w jednorazowe i miłe dla oka opakowania.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielkie Wyzwanie na Odchudzanie »

  Zdrowe Odżywianie w Wyszkowie - Centrum Odchudzania i Odżywiania oferuje kursy odchudzania i zdrowego odżywiania. Wielkie Wyzwanie na Odchudzanie to formuła szkoleń wykorzystywana z powodzeniem już przez wszystkie działające w kraju Oddziały. Proponujemy ponadto profesjonalne testy metaboliczne oraz konsultacje indywidualne pozwalające na skuteczne badanie składu ciała. Pozwala to zaproponować zdrową dietę oraz stworzyć program odchudzania doskonale dostosowany do potrzeb każdej osoby. Połączenie wywiadu żywieniowego, pomiarów na specjalistycznym sprzęcie oraz wiedzy przekazywanej na naszych kursach umożliwia skuteczną redukcję wagi w oparciu o zbilansowaną dietę. W celu zdobycia szczegółowych informacji zapraszamy do skorzystania ze strony internetowej Centrum Odchudzania i Odżywiania.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety

Diety - nowa strona:

Adres: