Strony związane z hasłem 'przewozy':

Sortuj po:

 • Przewóz osób MichalakBus »

  Firma MichalakBus oferuje usługi w zakresie przewozu osób na terenie kraju. Firma posiada niezbędną licencję na krajowy przewóz osób jak i certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób. Na stronie firmy znajdziecie Państwo najważniejsze informacje o firmie, dane kontaktowe oraz adresowe. Jeździmy samochodami marki Mercedes-Benz. Dużymi plusami firmy jest miła i przyjazna obsługa jak i bardzo atrakcyjne stawki. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • JiB BUS - O Firmie »

  Witryna przedstawia ofertę licencjonowanej firmy świadczącej usługi w zakresie przewozu towarów i osób. Celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu komfortowych i bezpiecznych warunków przejazdu tak, aby korzystając z naszych usług czuli się Państwo przyjemnie oraz bezpiecznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu! Staramy się wciąż podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swej działalności co owocuje trwałą współpracą i zadowoleniem, a także zaufaniem jakim obdarzają nas klienci.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Holandi, Belgii i Niemiec - Tomex »

  Witaj.Firma Tomex świadczy usługę taniego, wygodnego i szybkiego transportu osób z Polski do Holandii, Belgii i Niemiec. Od konkurencji wyróżnia nas solidność i profesjonalne podejście do klienta. Zapewniamy Państwu odbiór ze wskazanego adresu oraz dowóz pod wskazane adres. Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty. Wyjazdy do Holandii, Belgii i Niemiec we wtorek i piątek. Powroty: środa oraz sobota.
  Odbiór klienta możliwy jest z okolic miast: Lublin, Włodawa, Chełm, Zamość, Parczew, Łuków, Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łódź, Poznań .Podróżuj z nami po Europie.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • OKSER Ruchoma podłoga »

  Nasza firma Okser znajduje się w Lublinie. Pracujemy od 2004 roku w branży transportowej. Prowadzimy całościowe plus terminowe prace. Prowadzimy przewozy materiałów niebezpiecznych. Uzyskaliśmy należyte pozwolenie na transport odpadów z remontów, jakie wydaje Prezydent Miasta Lublina. Prócz tego zajmujemy się przewozem asortymentu, takiego jak stal, kostka brukowa, beton komórkowy bądź płyty gipsowe. Z naszej całościowej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jaki i partnerzy biznesowi. Gwarantujemy wysoką jakość również terminową realizację usług. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej i zamówienia czynności transportowych.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • LANDPOL przewozy wagonami kolejowymi »

  O transporcie kruszyw oraz obrocie nieruchomościami wiemy wszystko! Serdecznie zachęcamy Państwa do kooperacyj z firmą LANDPOL Sp.z.o.o. z siedzibą w Świdnicy. Od dawna zapewniamy naszym klientom dobrej jakości przewóz kruszyw, materiałów sypkich oraz paliw płynnych specjalistycznymi wagonami. Zapewniamy także ich dzierżawę i usługi mobilnego serwisu. Dysponujemy wagonami Ea, Eas, Hopper, Dumpcar oraz cysternami Zaes (transport krajowy i zagraniczny). Oferujemy także transport samochodowy i usługi związane z pośrednictwem w sprzedaży oraz zakupie nieruchomości prywatnych, działek budowlanych czy też komercyjnych. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Spółka Złotnicki - w ofercie posiadamy kompleksowe i profesjonalne przeprowadzki firm, osób prywatnych, bezpieczny przewóz mebli - pakowanie i rozpakowywanie kartonów. Transportujemy w sposób bezpieczny urządzenia, maszyny, meble, antyki, sprzęt RTV. Jeśli poszukujecie Państwo przedsiębiorstwa - firmy, która kompleksowo i profesjonalnie zrobi przeprowadzkę firmy, mieszkania czy domu, to idealnie trafiliście. Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe usługi transportowe i przeprowadzkowe.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »