Strony związane z hasłem 'ogrodnictwo':

Sortuj po:

 • Filmowe porady ogrodnicze »

  Praktyczne porady dla zainteresowanych ogrodnictwem i uprawą roślin w formie materiałów filmowych. Podstawowe prace ogrodnicze sprawiały Ci trudność? Zobacz na filmach co i jak wykonać, pokazane krok po kroku. Znajdziesz tu ciekawe filmy instruktażowe o tym jak zakładać i dbać o ogród. Zobaczysz jak sadzić i uprawiać rośliny, jak założyć trawnik, jak pielęgnować żywopłot, jak przycinać drzewa i krzewy ogrodowe. Na filmach w jasny i przejrzysty sposób są pokazane poszczególne czynności jakie do wykonania w ogrodzie. Polecamy także filmy i reportaże o najpiękniejszych ogrodach botanicznych i parkach oraz relacje z targów i wystaw ogrodniczych.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Ogrodnictwo absolutnie nie jest niczym prostym. Właściwe dbanie o swój ogród wymaga sporej wiedzy i umiejętności, zatem zawsze warto jest opierać się na doświadczeniach innych osób, które mogą być naprawdę niezwykle pomocne. W tym właśnie celu powstało prezentowane tutaj forum ogrodnicze, które oferuje możliwość dołączenia do rozbudowanej społeczności, zrzeszających wszystkich tych, którzy pasjonują się ogrodami – zarówno tych doświadczonych, jak i zupełnie początkujących. Możliwość czerpania wielu rzeczy z całej udostępnionej tutaj wiedzy jak i wymiany opinii z innymi ludźmi sprawia, że w miejscu tym można się naprawdę sporo nauczyć o tym, jak powinno się dbać o swój własny ogród.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Bardzo interesujące porady dotyczące ogrodnictwa. W serwisie także, m.in. - księgarnia, forum, na którym z pewnością, odnajdziemy wiele informacji na temat ogrodnictwa. Aby wiedzieć więcej na ten temat, trzeba zajrzeć na www.e-ogrodek.pl, gdzie można znaleźć niemal wszystko co dotyczy ogrodu. A przyznać trzeba, iż, aby doskonale wiedzieć, jak należy dbać o ogrody, powinniśmy wiedzieć więcej na ten temat. Warto szczególnie, zajrzeć na forum, ponieważ właśnie na nim, znajdziemy dosłownie wszystkie odpowiedzi na kwestie, które nas nurtują.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »