Strony związane z hasłem 'obozy młodzieżowe':

Sortuj po:

 • Wycieczki objazdowe »

  Wycieczki objazdowe to jedna z wielu atrakcji oferowanych przez biuro podróży Lagos Travel. Poza wycieczkami objazdowymi oferujemy obozy młodzieżowe, bilety autokarowe na wiele linii w całej Europie oraz wakacje w wielu ciepłych krajach. Wśród letniej oferty oferujemy wakacje w Turcji oraz wakacje w Egipcie. Oferujemy konkurencyjne ceny na nasze wycieczki objazdowe i pozostałe usługi turystyczne. Biuro podróży Lagos Travel zaprasza do zapoznania się z ofertą obozów i wycieczek.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy młodzieżowe »

  BT Kliwer - firma szkoląca żeglarzy w Warszawie. Organizujemy obozy żeglarskie, rejsy, obozy sportowe, turystyczne, rowerowe oraz spływy kajakowe. Organizujemy imprezy dla firm, szkół i innych instytucji. Podczas 15 lat staliśmy się rozpoznawalną marką na rynku usług żeglarskich, w szczególności w turystyce i szkoleniach żeglarskich oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. Elastyczność i otwartość na propozycje klientów sprawiają, iż oferta jest doskonalsza z roku na rok. W sezonie 2011 przygotowaliśmy ofertę dla dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych oraz rodzin. Spędź udane, aktywne wakacje z BT Kliwer.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Firma LEKTOR to szeroka gama kursów języków dla osób w każdym wieku. Prowadzimy lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz polskiego (dla obcokrajowców). Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na stałe dostosowywanie się do najnowszych metod nauki, podnosząc tym samym efektywność nauki oraz zadowolenie stale rosnącej liczby uczniów. Prowadzimy zajęcia przed południem, po południu, wieczorem oraz podczas weekendów, dostosowując się do oczekiwań kursantów. W okresie lata prowadzimy kursy wakacyjne z 30% zniżką. Dzieciom i młodzieży proponujemy kolonie i obozy językowe, w kraju i zagranicą, łączące przyjemne z pożytecznym – wypoczynek z nauką języka.
  Nasza główna siedziba mieści się w samym rynku Wrocławia. Ponadto zajęcia prowadzone są w nowym centrum językowym, mieszczącym się przy ul. Kazimierza Wielkiego 27.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »