Oferty pracy Podkategoria: Oferty pracy

Sortuj po:

 • Legnica ogłoszenia »

  Portal informacyjno-ogłoszeniowy miasta Legnica zaprasza na swoją stronę. Znajdą tu Państwo między innymi aktualne wiadomości z miasta Legnica.
  Zamieszczamy informacje o wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez LCK w Legnicy, Legnicką Galerię Sztuki czy Muzeum Miedzi. Informujemy o organizowanych w Legnicy koncertach, wystawach, wernisażach i festiwalach.
  Sporo miejsce zajmują również wiadomości sportowe. Informujemy o turniejach, meczach i wynikach legnickich klubów sportowych, w tym przede wszystkim takich jak Miedź Legnica, Konfeks Legnica i Siódemka Legnica.
  Swoje miejsce na naszym portalu ma również PWSZ w Legnicy, która jest największą uczelnią w mieście.
  Zamieszczamy oczywiście repertuary legnickich kin - Helios i Piast, a także informujemy o spektaklach granych na deskach legnickiego Teatru Modrzejewskiej.
  Ważną część portalu zajmują darmowe ogłoszenia drobne. Można bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia nieruchomości, oferty pracy i inne. Ogłoszenia mogą dotyczyć ofert najmu, zamiany, kupna czy sprzedaży.
  Poza ogłoszeniami portal uruchomił darmowy katalog firm z Legnicy i powiatu legnickiego. Jest to doskonała sposobność żeby za darmo zareklamować własną firmę. Firmy mogą też reklamować się na portalu poprzez zakup banerów reklamowych.
  Ponadto na portalu znajdują się rozkłady jazdy busów na trasach z Legnicy do innych miast regionu (Wrocław, Chojnów, Złotoryja czy Ujazd Górny).
  Osoby szukające pracy, lub chcące ją zmienić na inną mogą skorzystać z działu PRACA. Znajdują się tam oferty pracy z PUP Legnica i innych urzędów pracy w regionie (Jawor, Lubin, Polkowice). Oferty pracy pochodzą również bezpośrednio od firm szukających pracowników. Zamieszczamy także linki do stron gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy.
  Jesteśmy przekonani, że praktycznie każdy Legniczanin, znajdzie na naszym portalu wiele przydatnych dla siebie informacji.
  Zapraszamy zatem do odwiedzania naszego portalu miasta Legnica.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy »

  Serwis praca.pl to miejsce, gdzie widnieje wszystko to czego poszukuje zarówno rekruter, jak i rekrutowany. W jego treściach widnieje mnóstwo ogłoszeń o pracę, uporządkowanych zarówno na zawody, stanowiska, regiony czy miasta.
  Dział wskazówek przyciąga profesjonalnymi artykułami w zakresie rekrutacyjnym, między innymi jak napisać prerfekcyjne CV i list motywacyjny czy również jak dobrze wypaść na rozmowie o pracę. Dział porusza również tematykę prawa pracy, psychologii pracy, również oferuje indywidualne usługi w redagowaniu dokumentów aplikacyjnych.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Zajrzyj na stronę na której co dzień ukazują się różne propozycje pracy. Jako osoba wyedukowana masz duże szanse na znalezienie posady jaka będzie Ci odpowiadać. Wstąp na serwis oraz sprawdź dzisiejsze oferty z branży leczniczej. Warszawa należy do miast o najwyższym średnim wynagrodzeniu. Wypatrujesz produkcyj jako menagerka w Warszawie oraz jej okolicach. Gigantyczna baza aktualnych ogłoszeń tylko u nas. Martwisz się przestojem na rynku pracy, gwarantujemy co dzień ciekawe oferty z twojego miasta. Szukaj pracy w swojej okolicy, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny. Zastanów się jaka posada Cię interesuje. Jako osoba wyedukowana masz duże szanse na znalezienie posady jaka będzie Ci pasować.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oferty pracy

Oferty pracy - nowa strona:

Adres: