Automatyka Podkategoria: Automatyka

Sortuj po:

 • Uszczelki »

  Uszczelki oraz różne inne wyroby i usługi uszczelkarskie stanowią podstawę oferty firmy Gambia z Lubawki na Dolnym Śląsku. Uszczelki oferowane przez firmę są wysokiej jakości. Wyroby firmy znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Uszczelki Gambii znajdą Państwo w przemyśle drzewnym, hutniczym i innych.
  Jeśli zatem szukają Państwo dobrej jakości uszczelek, płyty uszczelkarskie czy okładziny cierne to zapraszamy na stronę Gambii. Znajdą tam Państwo także takie urządzenie jak kompensator i szczeliwo.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programowalne Kontrolery z Wbudowanym Modemem GSM/GPRS »

  W naszej nowej ofercie na uwagę zasługują komputery przemysłowe w obudowach panelowych, bądź też typu box. Bardzo wydajne procesory i preinstalowany system operacyjny z rodziny Linux sprawiają, że produkty te są bardzo podatne na rozbudowę zarówno pod względem sprzętowym, jak też i oprogramowania. Niewielkie rozmiary oraz duża wytrzymałość na ciężkie warunki skłania do zastosowania tych komputerów w miejscach, gdzie nie było to do tej pory możliwe.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • radiowy odczyt liczników »

  Firma Rhino sp. z o.o. Specjalizuje się w zmniejszeniu kosztów zużycia energii. Nasze najnowsze systemy zagwarantują Państwu komfort odczytu liczników, bez potrzeby wizyty inkasenta! Wszystkie pomiary zostaną przesłane do zarządcy budynku. Rhino sp. z o.o. gwarantuję Państwu najnowszą technologię w zakresie zdalnego odczytu liczników. Nasze systemy są precyzyjne, bezpieczne, szybkie oraz łatwe w obsłudze. Ich niezawodność nie ma sobie równych na rynku. Jesteśmy w 100% Polską firmą, na światowym poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka Przemysłowa - Elektronika Przemysłowa »

  Bogata baza produktów oferowana przez autoryzowanego na Polskę dystrybutora urządzeń automatyki, elektroniki i informatyki przemysłowej, firmę TechBase SA. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam być o krok przed konkurencją. Oferujemy najnowocześniejszy sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę. Posiadamy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia Modbus - Automatyka Przemysłowa »

  Protokół komunikacyjny Modbus, na którym oparte jest większość oferowanych przez nas urządzeń, w krótkim czasie stał się ogólnie stosowanym w automatyce protokołem komunikacyjnym. Pozwala on na szybkie i bezawaryjne łączenie urządzeń podpiętych pod jedną sieć. Stosując we wszystkich produktach jeden protokół, ułatwiamy sobie pracę przy instalacji i konfiguracji sprzętu, podczas tworzenia nowej sieci. Wszelkie dodatkowe informacje i pełna oferta znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odczyt liczników - NUMERON »

  Firma Pracownia Informatyki NUMERON Sp. z o.o. z Częstochowy istnieje na rynku już od 1995 roku. Nasza specjalność to przede wszystkim lokalny i zdalny odczyt elektronicznych liczników energii elektrycznej (również analizatorów, sumatorów, itp.), transmisja danych GSM, GPRS, CDMA, Ethernet, modernizacja układów pomiarowych i dostosowanie układów pomiarowo-rozliczeniowych do obowiązującej zasady TPA. Jesteśmy producentem specjalistycznego sprzętu oraz oprogramowania wspierającego procesy biznesowe w przemyśle oraz energetyce zawodowej. Tworzymy także urządzenia pod specyfikację Klienta, np. sterowniki SCADA/ModBUS TCP. Sprawdź nas! Warto zapytać!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ siłownik hydrauliczny »

  Oferta przedsiębiorstwa ZHS z Kobylanki jest skierowana do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Współdziałamy z klientami z całej Polski. Oferujemy wszechstronne doradztwo z obszaru hydrauliki siłowej. Trudnimy się w produkcji cylindrów hydraulicznych o szerokim zakresie średnic i skoków. W naszym zakładzie mogą Państwo zamówić cylindry tłokowe, teleskopowe, podporowe oraz nurnikowe. Wszystkie cylindry są poddawane specjalistycznym badaniom technicznym i wytrzymałościowym. Drugim zakresem naszej aktywności jest naprawa podzespołów do maszyn budowlanych, rolniczych, transportowych oraz leśnych. Pełna oferta jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ATLINE SŁAWOMIR PRUSKI ochrona obwodowa »

  W Łodzi ma swoją siedzibę doceniana przez wielu klientów firma ATLine. Zajmuje się sprzedawaniem rozmaitego typu nowoczesnych systemów ochrony, takich jak kamery termowizyjne, cyfrowe bariery mikrofalowe lub czujki wykorzystujące efekt Dopplera. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest jednak projektowanie systemów ochrony technicznej dla rozległych obiektów, projekty systemów jawnej oraz niejawnej łączności i automatyki przemysłowej. Zajmuje się integracjami zróżnicowanych systemów ochrony na lotniskach, obiektach przemysłowych oraz bazach materiałowych. ATLine zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdej z wykonanych usług. Dowiedz się więcej na stronie.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • EKT przekaźniki czasowe »

  Opisujemy Państwu krakowską firmę inżynierską EkT. Mamy obszerne doświadczenie w tworzeniu kompetentnych systemów automatyki przemysłowej. Oprócz tego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem komponentów marki OMRON. Umieściliśmy w naszym folderze wyroby, takie jak enkodery, regulatory temperatury oraz liczniki cyfrowe. Sprzedajemy także wysokiej jakości czujniki pomiarowe, optyczne, indukcyjne i światłowodowe, a także sporo innych materiałów. Prowadzimy szkolenia także konsultacje branżowe. Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie, którzy świadczą klientom kompetentne doradztwo. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej całej oferty, dostępnej na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ICP-DAS - Automatyka Przemysłowa »

  Oferta zawarta na stronie icpdas.pl obejmuje szeroki asortyment związany z automatyką, elektroniką i informatyką w zastosowaniach przemysłowych. Znaleźć tam można nowoczesne urządzenia i oprogramowanie wykorzystywane w procesie automatyzacji budynków takich jak hale produkcyjne, bądź też monitoringu pomieszczeń, z dużą ilością czujników i innych elementów. Nasi konsultanci są na tyle kompetentni, że zawsze służą pomocą przy wyborze najodpowiedniejszego sprzętu.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: