Prawo Podkategoria: Prawo

Sortuj po:

 • Adwokat Kraków »

  Firma prawna, jaką chcę dzisiaj opisać zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa karnego. Porady prawne, które Wszystkim Państwu proponujemy są bardzo tanie i bardzo rzeczowe. Współpracują z nami zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Jeżeli nie możesz znaleźć doświadczonego prawnika to trafiłeś znakomicie. ślicznie was zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na porady prawnika. Dla nas liczy się zadowolenie nabywcy dlatego możesz być pewny naszych porad.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko-Biała »

  Masz kłopoty z prawem? Czeka Cię nieunikniona wizyta w sądzie? Nie przejmuj się! Najważniejsze to nie tracić głowy. Pomoże Ci w tym przedstawiany adwokat bielsko-biała, który ma dotąd setki zwyciężonych spraw, tysiące sprawdzonych porad i wielu wdzięcznych za pomoc klientów. Nie zdawaj się na wsparcie adwokata z urzędu - Twoim przywilejem jest osobisty, wskazany przez Ciebie adwokat bielsko-biała. I ten, którego dotyczy opisywana strona, z całą pewnością Cię nie zawiedzie. Zawierz autentycznemu doświadczeniu oraz mecenasowi, który najbardziej dba o swoich podopiecznych.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK podział majątku Tychy »

  Porady z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, handlowego oraz karnego udzielane są w Kancelarii adwokackiej, jaką prowadzi Przemysław Bujak. Jej siedziba znajduje się w Jaworznie, jednak obsługiwani są w niej również klienci z sąsiednich miejscowości tj. Kraków, Katowice, Wieliczka, Olkusz, Tychy, Sosnowiec oraz Bochnia. Klienci mogą liczyć na przygotowywanie pism procesowych, obsługę działalności przedsiębiorstw, dochodzenie należności, czy też ich reprezentację przed sądami. Szczegółowe wiadomości dotyczące aktywności kancelarii, znajdą Państwo na jej witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-Rodzinny »

  Bezpłatny serwis Prawnik-Rodzinny.pl poświęcony jest tematyce z zakresu prawa. Poszczególne działy serwisu to: spadki i darowizny, prawo rodzinne, lokale i nieruchomości oraz inne zagadnienia. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: podział majątku w związku z rozwodem, testamenty małżonków, odszkodowanie z OC dla małżonka - pasażera, podział majątku wspólnego - nierówne udziały, więcej uprawnień spadkowych dla małżonka spadkodawcy i inne. Serwis zawiera również porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady oraz wzory druków a także wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ WÓJTOWICZ akty notarialne Bielsko-Biała »

  Gwarantujemy Państwu pomoc doświadczonej kancelarii notarialnej z Bielska-Białej. Na rynku działamy bezustannie od wielu lat i cieszymy się stabilną pozycją na rynku. Informujemy, że dokładamy starań, aby podołać wszystkim oczekiwaniom. Z oferty usług notarialnych mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak także przedsiębiorstwa oraz instytucje. Notariusz, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa zajmuje się wykonywaniem takich czynności, jak: przygotowywanie wszelkiego typu aktów notarialnych, weksli, czeków, odpisów oraz innego rodzaju dokumentów. Mogą nam Państwo zlecić również na przechowanie między innymi pieniądze. Pełna oferta jest na stronie www.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks pracy i przepisy ogólne prawa pracy »

  Kodeks pracy zawiera przepisy dotyczące prawa pracy. Ich interpretacja i stosowanie ułatwia służbom kadrowym rozwiązywanie problemów wynikających z codziennej pracy. Bezpłatny serwis KodeksPracy.pl to najpopularniejszy serwis wśród pracowników kadr. Uwzględnia tematy ujęte w sposób kompleksowy, omawia przepisy ogólne prawa pracy. Poszczególne działy serwisu to: umowy o pracę (Kodeks pracy art. 25 - 67), urlopy pracownicze (Kodeks pracy art. 152-175), czas pracy (Kodeks pracy art. 128-151 12) oraz wynagrodzenia i inne świadczenia (Kodeks pracy art. 77 1-93). Najważniejsze tematy zawarte w serwisie to: obowiązki pracodawcy związane z przyjęciem do pracy, szczegółowa treść umowy o pracę, rodzaje umów o pracę, okresy wypowiedzenia terminowych umów o pracę, rozwiązanie umowy o pracę, wymiar urlopu wypoczynkowego, urlopy wypoczynkowe na przełomie roku, wymiar czasu pracy, odprawa emerytalno-rentowa, prawo do wynagrodzenia chorobowego, zmiana terminu wypłaty wynagrodzenia i inne. Serwis zawiera przepisy Kodeksu pracy, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: