Kancelarie Podkategoria: Kancelarie

Sortuj po:

 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Potrzeba Ci porady prawnej? Zachęcamy gorąco - przedstawiana kancelaria adwokacka warszawa celuje w doradztwie prawnym dla klientów wymagających pomocy w sytuacjach o bardzo zróżnicowanym charakterze. Każdy adwokat warszawa, jakiego angażuje opisywana kancelaria warszawa, jest gotów w dowolnej chwili reprezentować potrzebujących, służąc im swoją radą, doświadczeniem i umiejętnościami, bo wie najlepiej, jak bardzo złożone jest polskie prawo i jak swobodnie można je zastosować przeciwko nieświadomemu niczego człowiekowi. Wsparcie przedstawianej kancelarii adwokackiej to gwarancja najlepszej pomocy prawnej!

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. »

  Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. funkcjonuje na rynku usług prawniczych i windykacyjnych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław. Misją Kancelarii jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, w tym dochodzenie i windykacja należności od nierzetelnych kontrahentów, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne. Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. prowadzi obsługę prawną firm i innych podmiotów korporacyjnych, wśród których znajdują się liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne, najszybciej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa. Główne filary działalności kancelarii to: windykacja i dochodzenie należności, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Marcin Pawełek - Otwock »

  Pomoc prawna, którą świadczy Kancelaria Adwokacka Marcin Pawełek w Otwocku polega na: występowaniu przed sądami i urzędami (zastępstwo procesowe), sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych (pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń, kasacji, skarg kasacyjnych, sprzeciwów od wyroków zaocznych i nakazów zapłaty, zarzutów od nakazów zapłaty), udzielaniu porad prawnych (również telefoniczne i za pomocą poczty elektronicznej), sporządzaniu pisemnych opinii prawnych. Jeśli chodzi o poszczególne gałęzie prawa, można przykładowo wskazać: prawo karne - udział w charakterze obrońcy podejrzanego i oskarżonego lub pełnomocnika innych stron w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu sądowym przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym, prawo rodzinne i osobowe - sprawy o rozwód lub separację, alimenty, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, władzę rodzicielską i podział majątku, unieważnienie małżeństwa, ubezwłasnowolnienie i inne; prawo cywilne – np. sprawy o zapłatę, o odszkodowanie, o ochronę dóbr osobistych i inne; prawo spadkowe – np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku i inne; prawo obrotu nieruchomościami – np. o zasiedzenie, o ustanowienie drogi koniecznej, o zniesienie współwłasności i inne. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej korzystnych rozwiązań prawnych.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne przez internet »

  Zapraszamy do skorzystania z internetowego serwisu doradztwa prawnego www.spytajprawnika.pl. Czasami pilnie potrzebujemy drobnej i taniej porady prawnej. Idealnym rozwiązaniem jest Nasz serwis doradztwa prawnego on-line. Nasze porady, opinie i pozwy przygotowywane są przez prawników - specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Gwarantujemy uzyskanie rzetelnej i kompletnej porady prawnej. Świadczymy usługi doradcze w wielu dziedzinach prawa m.in.: prawo i postępowanie cywilne, odszkodowania, umowy, spadki, testament, podział majątku, prawo rodzinne i opiekuńcze, alimenty, władza rodzicielska, rozwód i separacja, postępowanie egzekucyjne, windykacja należności, ochrona przed firmami windykacyjnymi, prawo i postępowanie karne, prawo pracy, prawo administracyjne.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Na opisywanej stronie internetowej swoją ofertę prezentuje kancelaria adwokacka mająca siedzibę w mieście Kraków. Jeśli potrzebny Ci porządny prawnik, zaznajom się z naszą ofertą. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa z rozmaitych dziedzin prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje zawodowe. Każde zlecone nam zadanie realizujemy z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelakich trosk, by jakość naszych usług zadowalała każdego klienta.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie

Kancelarie - nowa strona:

Adres: