Adwokat Marcin Pawełek - Otwock

Pomoc prawna, którą świadczy Kancelaria Adwokacka Marcin Pawełek w Otwocku polega na: występowaniu przed sądami i urzędami (zastępstwo procesowe), sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych (pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń, kasacji, skarg kasacyjnych, sprzeciwów od wyroków zaocznych i nakazów zapłaty, zarzutów od nakazów zapłaty), udzielaniu porad prawnych (również telefoniczne i za pomocą poczty elektronicznej), sporządzaniu pisemnych opinii prawnych. Jeśli chodzi o poszczególne gałęzie prawa, można przykładowo wskazać: prawo karne - udział w charakterze obrońcy podejrzanego i oskarżonego lub pełnomocnika innych stron w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu sądowym przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym, prawo rodzinne i osobowe - sprawy o rozwód lub separację, alimenty, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, władzę rodzicielską i podział majątku, unieważnienie małżeństwa, ubezwłasnowolnienie i inne; prawo cywilne – np. sprawy o zapłatę, o odszkodowanie, o ochronę dóbr osobistych i inne; prawo spadkowe – np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku i inne; prawo obrotu nieruchomościami – np. o zasiedzenie, o ustanowienie drogi koniecznej, o zniesienie współwłasności i inne. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej korzystnych rozwiązań prawnych.

Szczegóły strony otwockadwokat.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę otwockadwokat.pl:

Adwokat Marcin Pawełek - Otwock

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 10 Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 190

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne przez internet »

  Zapraszamy do skorzystania z internetowego serwisu doradztwa prawnego www.spytajprawnika.pl. Czasami pilnie potrzebujemy drobnej i taniej porady prawnej. Idealnym rozwiązaniem jest Nasz serwis doradztwa prawnego on-line. Nasze porady, opinie i pozwy przygotowywane są przez prawników - specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Gwarantujemy uzyskanie rzetelnej i kompletnej porady prawnej. Świadczymy usługi doradcze w wielu dziedzinach prawa m.in.: prawo i postępowanie cywilne, odszkodowania, umowy, spadki, testament, podział majątku, prawo rodzinne i opiekuńcze, alimenty, władza rodzicielska, rozwód i separacja, postępowanie egzekucyjne, windykacja należności, ochrona przed firmami windykacyjnymi, prawo i postępowanie karne, prawo pracy, prawo administracyjne.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. »

  Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. funkcjonuje na rynku usług prawniczych i windykacyjnych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław. Misją Kancelarii jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, w tym dochodzenie i windykacja należności od nierzetelnych kontrahentów, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne. Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. prowadzi obsługę prawną firm i innych podmiotów korporacyjnych, wśród których znajdują się liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne, najszybciej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa. Główne filary działalności kancelarii to: windykacja i dochodzenie należności, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks pracy i przepisy ogólne prawa pracy »

  Kodeks pracy zawiera przepisy dotyczące prawa pracy. Ich interpretacja i stosowanie ułatwia służbom kadrowym rozwiązywanie problemów wynikających z codziennej pracy. Bezpłatny serwis KodeksPracy.pl to najpopularniejszy serwis wśród pracowników kadr. Uwzględnia tematy ujęte w sposób kompleksowy, omawia przepisy ogólne prawa pracy. Poszczególne działy serwisu to: umowy o pracę (Kodeks pracy art. 25 - 67), urlopy pracownicze (Kodeks pracy art. 152-175), czas pracy (Kodeks pracy art. 128-151 12) oraz wynagrodzenia i inne świadczenia (Kodeks pracy art. 77 1-93). Najważniejsze tematy zawarte w serwisie to: obowiązki pracodawcy związane z przyjęciem do pracy, szczegółowa treść umowy o pracę, rodzaje umów o pracę, okresy wypowiedzenia terminowych umów o pracę, rozwiązanie umowy o pracę, wymiar urlopu wypoczynkowego, urlopy wypoczynkowe na przełomie roku, wymiar czasu pracy, odprawa emerytalno-rentowa, prawo do wynagrodzenia chorobowego, zmiana terminu wypłaty wynagrodzenia i inne. Serwis zawiera przepisy Kodeksu pracy, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-Rodzinny »

  Bezpłatny serwis Prawnik-Rodzinny.pl poświęcony jest tematyce z zakresu prawa. Poszczególne działy serwisu to: spadki i darowizny, prawo rodzinne, lokale i nieruchomości oraz inne zagadnienia. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: podział majątku w związku z rozwodem, testamenty małżonków, odszkodowanie z OC dla małżonka - pasażera, podział majątku wspólnego - nierówne udziały, więcej uprawnień spadkowych dla małżonka spadkodawcy i inne. Serwis zawiera również porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady oraz wzory druków a także wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Na opisywanej stronie internetowej swoją ofertę prezentuje kancelaria adwokacka mająca siedzibę w mieście Kraków. Jeśli potrzebny Ci porządny prawnik, zaznajom się z naszą ofertą. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa z rozmaitych dziedzin prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje zawodowe. Każde zlecone nam zadanie realizujemy z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelakich trosk, by jakość naszych usług zadowalała każdego klienta.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Potrzeba Ci porady prawnej? Zachęcamy gorąco - przedstawiana kancelaria adwokacka warszawa celuje w doradztwie prawnym dla klientów wymagających pomocy w sytuacjach o bardzo zróżnicowanym charakterze. Każdy adwokat warszawa, jakiego angażuje opisywana kancelaria warszawa, jest gotów w dowolnej chwili reprezentować potrzebujących, służąc im swoją radą, doświadczeniem i umiejętnościami, bo wie najlepiej, jak bardzo złożone jest polskie prawo i jak swobodnie można je zastosować przeciwko nieświadomemu niczego człowiekowi. Wsparcie przedstawianej kancelarii adwokackiej to gwarancja najlepszej pomocy prawnej!

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • M. MALISZEWSKA Dochodzenie roszczeń Warszawa »

  Prawo cywilne, gospodarcze i roszczeniowe to specjalności Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Warszawie, prowadzonej przez dr Małgorzatę Maliszewską. Jej klientami są podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, jakim gwarantowane są porady prawne i reprezentacja w trakcie postępowań procesowych. Dodatkowo sporządzane są w niej opinie prawne i pisma procesowe. Kancelaria świadczy pomoc prawną w przypadku powstania wypadku komunikacyjnego i innych zdarzeń losowych w efekcie których dochodzi do szkody osobistej. Dokładne informacje związane z jej aktywnością dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ WÓJTOWICZ akty notarialne Bielsko-Biała »

  Gwarantujemy Państwu pomoc doświadczonej kancelarii notarialnej z Bielska-Białej. Na rynku działamy bezustannie od wielu lat i cieszymy się stabilną pozycją na rynku. Informujemy, że dokładamy starań, aby podołać wszystkim oczekiwaniom. Z oferty usług notarialnych mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak także przedsiębiorstwa oraz instytucje. Notariusz, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa zajmuje się wykonywaniem takich czynności, jak: przygotowywanie wszelkiego typu aktów notarialnych, weksli, czeków, odpisów oraz innego rodzaju dokumentów. Mogą nam Państwo zlecić również na przechowanie między innymi pieniądze. Pełna oferta jest na stronie www.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »