Prawo Kategoria: Prawo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK podział majątku Tychy »

  Porady z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, handlowego oraz karnego udzielane są w Kancelarii adwokackiej, jaką prowadzi Przemysław Bujak. Jej siedziba znajduje się w Jaworznie, jednak obsługiwani są w niej również klienci z sąsiednich miejscowości tj. Kraków, Katowice, Wieliczka, Olkusz, Tychy, Sosnowiec oraz Bochnia. Klienci mogą liczyć na przygotowywanie pism procesowych, obsługę działalności przedsiębiorstw, dochodzenie należności, czy też ich reprezentację przed sądami. Szczegółowe wiadomości dotyczące aktywności kancelarii, znajdą Państwo na jej witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ WÓJTOWICZ akty notarialne Bielsko-Biała »

  Gwarantujemy Państwu pomoc doświadczonej kancelarii notarialnej z Bielska-Białej. Na rynku działamy bezustannie od wielu lat i cieszymy się stabilną pozycją na rynku. Informujemy, że dokładamy starań, aby podołać wszystkim oczekiwaniom. Z oferty usług notarialnych mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak także przedsiębiorstwa oraz instytucje. Notariusz, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa zajmuje się wykonywaniem takich czynności, jak: przygotowywanie wszelkiego typu aktów notarialnych, weksli, czeków, odpisów oraz innego rodzaju dokumentów. Mogą nam Państwo zlecić również na przechowanie między innymi pieniądze. Pełna oferta jest na stronie www.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. MALISZEWSKA Dochodzenie roszczeń Warszawa »

  Prawo cywilne, gospodarcze i roszczeniowe to specjalności Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Warszawie, prowadzonej przez dr Małgorzatę Maliszewską. Jej klientami są podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, jakim gwarantowane są porady prawne i reprezentacja w trakcie postępowań procesowych. Dodatkowo sporządzane są w niej opinie prawne i pisma procesowe. Kancelaria świadczy pomoc prawną w przypadku powstania wypadku komunikacyjnego i innych zdarzeń losowych w efekcie których dochodzi do szkody osobistej. Dokładne informacje związane z jej aktywnością dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Potrzeba Ci porady prawnej? Zachęcamy gorąco - przedstawiana kancelaria adwokacka warszawa celuje w doradztwie prawnym dla klientów wymagających pomocy w sytuacjach o bardzo zróżnicowanym charakterze. Każdy adwokat warszawa, jakiego angażuje opisywana kancelaria warszawa, jest gotów w dowolnej chwili reprezentować potrzebujących, służąc im swoją radą, doświadczeniem i umiejętnościami, bo wie najlepiej, jak bardzo złożone jest polskie prawo i jak swobodnie można je zastosować przeciwko nieświadomemu niczego człowiekowi. Wsparcie przedstawianej kancelarii adwokackiej to gwarancja najlepszej pomocy prawnej!

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko-Biała »

  Masz kłopoty z prawem? Czeka Cię nieunikniona wizyta w sądzie? Nie przejmuj się! Najważniejsze to nie tracić głowy. Pomoże Ci w tym przedstawiany adwokat bielsko-biała, który ma dotąd setki zwyciężonych spraw, tysiące sprawdzonych porad i wielu wdzięcznych za pomoc klientów. Nie zdawaj się na wsparcie adwokata z urzędu - Twoim przywilejem jest osobisty, wskazany przez Ciebie adwokat bielsko-biała. I ten, którego dotyczy opisywana strona, z całą pewnością Cię nie zawiedzie. Zawierz autentycznemu doświadczeniu oraz mecenasowi, który najbardziej dba o swoich podopiecznych.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Firma prawna, jaką chcę dzisiaj opisać zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa karnego. Porady prawne, które Wszystkim Państwu proponujemy są bardzo tanie i bardzo rzeczowe. Współpracują z nami zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Jeżeli nie możesz znaleźć doświadczonego prawnika to trafiłeś znakomicie. ślicznie was zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na porady prawnika. Dla nas liczy się zadowolenie nabywcy dlatego możesz być pewny naszych porad.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Na opisywanej stronie internetowej swoją ofertę prezentuje kancelaria adwokacka mająca siedzibę w mieście Kraków. Jeśli potrzebny Ci porządny prawnik, zaznajom się z naszą ofertą. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa z rozmaitych dziedzin prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje zawodowe. Każde zlecone nam zadanie realizujemy z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelakich trosk, by jakość naszych usług zadowalała każdego klienta.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-Rodzinny »

  Bezpłatny serwis Prawnik-Rodzinny.pl poświęcony jest tematyce z zakresu prawa. Poszczególne działy serwisu to: spadki i darowizny, prawo rodzinne, lokale i nieruchomości oraz inne zagadnienia. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: podział majątku w związku z rozwodem, testamenty małżonków, odszkodowanie z OC dla małżonka - pasażera, podział majątku wspólnego - nierówne udziały, więcej uprawnień spadkowych dla małżonka spadkodawcy i inne. Serwis zawiera również porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady oraz wzory druków a także wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks pracy i przepisy ogólne prawa pracy »

  Kodeks pracy zawiera przepisy dotyczące prawa pracy. Ich interpretacja i stosowanie ułatwia służbom kadrowym rozwiązywanie problemów wynikających z codziennej pracy. Bezpłatny serwis KodeksPracy.pl to najpopularniejszy serwis wśród pracowników kadr. Uwzględnia tematy ujęte w sposób kompleksowy, omawia przepisy ogólne prawa pracy. Poszczególne działy serwisu to: umowy o pracę (Kodeks pracy art. 25 - 67), urlopy pracownicze (Kodeks pracy art. 152-175), czas pracy (Kodeks pracy art. 128-151 12) oraz wynagrodzenia i inne świadczenia (Kodeks pracy art. 77 1-93). Najważniejsze tematy zawarte w serwisie to: obowiązki pracodawcy związane z przyjęciem do pracy, szczegółowa treść umowy o pracę, rodzaje umów o pracę, okresy wypowiedzenia terminowych umów o pracę, rozwiązanie umowy o pracę, wymiar urlopu wypoczynkowego, urlopy wypoczynkowe na przełomie roku, wymiar czasu pracy, odprawa emerytalno-rentowa, prawo do wynagrodzenia chorobowego, zmiana terminu wypłaty wynagrodzenia i inne. Serwis zawiera przepisy Kodeksu pracy, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. »

  Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. funkcjonuje na rynku usług prawniczych i windykacyjnych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław. Misją Kancelarii jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, w tym dochodzenie i windykacja należności od nierzetelnych kontrahentów, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne. Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. prowadzi obsługę prawną firm i innych podmiotów korporacyjnych, wśród których znajdują się liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne, najszybciej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa. Główne filary działalności kancelarii to: windykacja i dochodzenie należności, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo

Prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: