PRZEDSZKOLANDIA BAMBINO

Najnowsze przedszkole w Legnicy Przedszkolandia Bambino to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Zapewniamy opiekę i edukację dzieciom w wieku 2,5-5 lat. organizujemy niezapomniane kinderbale na urodziny i imieniny. Prowadzimy program adaptacyjny dla dzieci w wieku 1,5-2,5 lat. Gwarantujemy fachową opiekę i edukację według Nowej Podstawy Programowej. Wykwalifikowana, młoda kadra zapewnia domową ciepłą atmosferę. U nas dzieci czują się jak w domu! Nasza placówka mieści się w pobliżu centrum, na trasie łączącej największe osiedla mieszkaniowe ze starym- miastem i położona jest 200m od Parku Miejskiego. Budynek znajduje się na ogrodzonym, strzeżonym terenie, a bezpośrednio przy nim dla opiekunów dostępny jest duży parking. Przedszkolandia posiada swoje odrębne wejście do budynku, które jest zamykane w ciągu dnia. Znajduje się w pomieszczeniach, w których przeprowadzone zostały odpowiednie prace adaptacyjne, które pozwoliły spełnić wszystkie normy dla przebywania w nich dzieci. Pomieszczenia posiadają odpowiednie opinie sanitarno- epidemiologiczne, straży pożarnej oraz kominiarskie.

Szczegóły strony www.przedszkolebambino.legnica.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.przedszkolebambino.legnica.pl:

PRZEDSZKOLANDIA BAMBINO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny googlebot 396

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Legnica »

  Znajomość języka obcego jest w dzisiejszych czasach często przepustką do lepszej pracy, a nawet do jakiejkolwiek. Niejednokrotnie też wpływa na awans w pracy. Angielski przydaje się również w podróżach zagranicznych - w delegacji, na wakacjach czy podczas popularnych wyjazdów za pracą. Niestety nauka języka angielskiego nie zawsze jest prosta.
  Dlatego też w naszej szkole dopasowujemy metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów. W tym też celu wykorzystujemy w nauce angielskiego różnego rodzaju pomoce w postaci dodatkowych materiałów dydaktycznych, sprzętu audio-video oraz programów komputerowych. Dodatkowo nasze zajęcia urozmaicamy w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej, bezstresowej i miłej atmosferze.
  Dzięki tym staraniom nasi uczniowie systematycznie robią postępy wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dotyczy to pisania po angielsku jak i mówienia. Wielu z nich miało okazję sprawdzić swoje umiejętności w podróżach zagranicznych i to w różnych zakątkach świata - Niemcy, Chiny czy Anglia to tylko niektóre z nich.
  Nasze kursy przygotowaliśmy w ten sposób, aby spełniły oczekiwania i potrzeby różnych osób i firm. Oferujemy szkolenia dla firm z elementami Business English.
  W okresie wakacyjnym oferujemy wakacyjne kursy językowe. Ponadto oferujemy lekcje indywidualne (korepetycje i konwersacje). Jest to dobra metoda nauki ponieważ korepetycje pozwalają dopasować tempo i metody nauki do potrzeb danej osoby. Dzięki temu często efektywność korepetycji jest zdecydowania większa niż kursów w grupach.
  Wiemy też, że dla wielu osób dużym stresem jest zaliczenie różnych egzaminów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przygotowujące do egzaminów. Oferujemy kursy maturalne i przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych jak i tych certyfikowanych (np. FCE, CAE).
  Chcielibyśmy jednak w szczególności polecić nasze kursy angielskiego dla dzieci. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą (Anglia, Francja).
  Oferujemy również tradycyjne kursy dla dorosłych.
  W trosce o naszych uczniów na naszej stronie zamieszczamy również materiały wspomagające naukę angielskiego. Między innymi zamieściliśmy zmorę wielu osób, czyli angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.
  Od samego początku działania naszej szkoły jest hasło - uczymy z pasją. Mimo upływu lat w dalszym ciągu podchodzimy do nauki angielskiego z pasją, co w widoczny sposób przekłada się na efekty naszej pracy.
  Siedziba szkoły znajduje się w mieście Legnica na Dolnym Śląsku. Nasze kursy i szkolenia oferujemy w Legnicy a dla grup zorganizowanych również w innych miastach regionu, w tym w takich jak Lubin, Jawor, Chojnów czy Złotoryja.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Wrocław »

  Zapraszamy do szkoły języków obcych Lektor na kursy językowe dla dzieci od 5 do 11 lat. Podczas naszych kursów uczymy metodą dostosowaną do wieku dzieci z elementami zabawy. Równocześnie kładziemy nacisk na posługiwanie się przez dziecko całymi zdaniami i znajomością nie tylko słówek i piosenek, ale także ukrytej, prawdziwej gramatyki. Zajęcia odbywają się w małych grupkach (4-6 dzieci) co umożliwia lektorom poświęcenie ich uczestnikom maksimum uwagi. Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę!

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Rzeszów »

  Czerwony Pomidor, czyli jedno z najlepszych przedszkoli w Rzeszowie. Założone dwa lata temu cieszy się bardzo dużą sławą. Na duży prestiż i sławę przedszkola wpłynęła kadra, dzięki której dzieci otrzymują profesjonalną wiedzę oraz opiekę medyczną i wychowawczą. Dzięki pomocy z strony Unii Europejskiej przedszkole ciągle się rozwija i zwiększa liczbę swoich wychowanków. Więcej informacji dotyczących Czerwonego Pomidora uzyskacie na stronie internetowej przedszkola.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Opole »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców STOP sp. z o.o. z Opola - kursy i szkolenia na prawo jazdy. Szkolimy nowych kierowców nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat, starając się aby nasza oferta edukacyjna była zawsze aktualna i spełniała wymagania wszystkich kursantów. Posiadamy odpowiednie zaplecze dydaktyczne oraz doświadczenie do przekazywania wiedzy w najlepszych warunkach dostępnych na rynku. Szkoła nauki jazdy Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Gdynia »

  Bajkoland- pierwsze w Gdyni przedszkole niepubliczne o tak szerokim wyborze nieodpłatnych zajęć dodatkowych!!! Jesteśmy nowoczesnym, kameralnym przedszkolem niepublicznym, czynnym od 6.00 do 18.00. Znajdujemy się w dogodnej dzielnicy w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Demptowo - koło Pustek Cisowkich, Chylonii i Cisowej. To tylko 3 minuty od zjazdu z obwodnicy. Nasze przedszkole zapewnia dziecku szeroki wachlarz ciekawych zajęć i wycieczek. Czekają tu na maluchy wykwalifikowane nauczycielki, pracujące nowoczesnymi metodami. Gwarantujemy, że dziecko nie będzie u nas się nudzić, a Rodzic będzie mógł być spokojny o swoją pociechę!!! Posiadamy konkurencyjne ceny !!! Serdecznie zapraszamy - liczba miejsc ograniczona!!!

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nasza szkoła jazdy kładzie nacisk w głównej mierze na wysoki standard szkolenia przyszłych kierowców, który następnie skutkuje sprawnie zaliczonym egzaminem a także bezpieczeństwem na jezdni dobrze wykwalifikowanych kierowców. Wiadomo też, że aby być atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy, konieczne jest właściwe wykształcenie, praktyka i bez wątpienia prawo jazdy. My gwarantujemy znakomite warunki do edukacji: doświadczona kadra, sala zaopatrzona w wysokiej jakości sprzęt komputerowy, wszelkie przydatne pomoce dydaktyczne osiągalne na miejscu, bardzo dobrze wyposażony plac manewrowy, badania medyczne na miejscu w cenie kursu. Instruktorami są osoby mające kilkadziesiąt lat praktyk w instruktarzu. Nauka w naszej szkole to gwarancja zdanego egzaminu, zawsze przecież w naszej szkole można dokupić ponadplanowe zajęcia albo przejść na spersonalizowany kurs nauczania. Podzielenie należności na raty nie powoduje ponadprogramowego obciążenia finansowego dla kursowicza. Zajęcia prowadzone o rozmaitych porach dnia, tak by nie kolidowały z różnymi innymi zajęciami naszych podopiecznych. Efektywność naszych technik pracy z kursantem potwierdzają statystyki. Zapraszamy uprzejmie do naszej bazy szkoleniowej. Po naszym kursie zdasz egzamin państwowy i zostaniesz odpowiedzialnym oraz zręcznym kierowcą.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP - Wyszków, Warszawa, Ostrołęka »

  EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe trudni się organizacją wysokiej klasy szkoleń m.in. z zakresu bhp. Siedziba naszej firmy mieści się w Wyszkowie w województwie mazowieckim. Jednak swoim zasięgiem obejmujemy także miejscowości: Ostrołęka, Pułtusk, Radzymin, Warszawa, Serock, Ostrów Maz., Łochów, Węgrów, Sokołów Podl. Zapewniamy elastyczne podejście oraz maksymalne wykorzystanie programu. Dysponujemy bogatą ofertą szkoleń zarówno wstępnych jak i okresowych skierowanych do pracodawców oraz innych osób kierujących pracownikami, pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracowników służb bhp czy pracowników administracyjno-biurowych. W ramach Centrum EDOOR oferujemy również szkolenia z zakresu ppoż, pierwszej pomocy oraz oceny ryzyka zawodowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat szkoleń zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum EDOOR.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Nasze przedszkole jest wyjątkowym miejscem zapewniającym każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Ciepła i rodzinna atmosfera, to wyróżnik naszego Przedszkola. Promocja tolerancji oraz współżycia w grupie, stanowi główne wyzwanie dla wykształconej i doświadczonej kadry pedagogicznej. Wspólnie budujemy atmosferę wzajemnego zaufania i pełnej akceptacji. Przedszkole oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Pomożemy im ukierunkować własny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem i indywidualnymi możliwościami rozwojowymi, aby poznały siebie, stały się samodzielne oraz otwarte na świat. Do grona naszych podopiecznych zapraszamy Dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola Niepublicznego Promyczek.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • GWIAZDOLANDIA żłobek w Gliwicach »

  Klub Maluszka Gwiazdolandia zaistniał z myślą o zapewnieniu smykom czułej opieki powiązanej z rozwijaniem pasji i miłym spędzeniu czasu, podczas gdy ich rodzice będą wykonywać pracę lub po prostu zamarzą o "chwili wytchnienia". Nasze Gwiazdki spędzają z nami zarówno całe dnie, jak i godzinę lub kilka w tygodniu, słowem - tyle, ile Państwo będą potrzebowali, abyśmy zapewnili im opiekę. My nie pracujemy, a oddajemy się pasji. Zadbamy o to, żeby maluchy czuły się z nami bezpiecznie oraz beztrosko spędziły czas. Organizujemy zabawy, bale, pieczemy ciasteczka dbając o to, aby żadne dziecko się nie nudziło. Mamy dwa oddziały w Gliwicach. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »