Paznokcie

Belgijska firma Professionails od wielu lat funkcjonująca na polskim rynku oferuje Państwu kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Wśród wielu towarów dostarczamy naszym klientom tipsy, lakiery kolorowe, system żel, system akryl, ale także przybory przeznaczone do salonów kosmetycznych takie jak szablony do przedłużania paznokci, frezarki czy lampy UV. Organizujemy kursy stylizacji dla amatorek i profesjonalistek takie jak: Zdobienie kolorowym żelem, Professional Make-up: Wizaż, Kurs stylizacji "Startowy" manicure, Kurs Stylizacji Zawodowy „MASTERS” Metoda żelowa UV.

Szczegóły strony www.professionails.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.professionails.pl:

Paznokcie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 39

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Legnica »

  Znajomość języka obcego jest w dzisiejszych czasach często przepustką do lepszej pracy, a nawet do jakiejkolwiek. Niejednokrotnie też wpływa na awans w pracy. Angielski przydaje się również w podróżach zagranicznych - w delegacji, na wakacjach czy podczas popularnych wyjazdów za pracą. Niestety nauka języka angielskiego nie zawsze jest prosta.
  Dlatego też w naszej szkole dopasowujemy metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów. W tym też celu wykorzystujemy w nauce angielskiego różnego rodzaju pomoce w postaci dodatkowych materiałów dydaktycznych, sprzętu audio-video oraz programów komputerowych. Dodatkowo nasze zajęcia urozmaicamy w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej, bezstresowej i miłej atmosferze.
  Dzięki tym staraniom nasi uczniowie systematycznie robią postępy wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dotyczy to pisania po angielsku jak i mówienia. Wielu z nich miało okazję sprawdzić swoje umiejętności w podróżach zagranicznych i to w różnych zakątkach świata - Niemcy, Chiny czy Anglia to tylko niektóre z nich.
  Nasze kursy przygotowaliśmy w ten sposób, aby spełniły oczekiwania i potrzeby różnych osób i firm. Oferujemy szkolenia dla firm z elementami Business English.
  W okresie wakacyjnym oferujemy wakacyjne kursy językowe. Ponadto oferujemy lekcje indywidualne (korepetycje i konwersacje). Jest to dobra metoda nauki ponieważ korepetycje pozwalają dopasować tempo i metody nauki do potrzeb danej osoby. Dzięki temu często efektywność korepetycji jest zdecydowania większa niż kursów w grupach.
  Wiemy też, że dla wielu osób dużym stresem jest zaliczenie różnych egzaminów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przygotowujące do egzaminów. Oferujemy kursy maturalne i przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych jak i tych certyfikowanych (np. FCE, CAE).
  Chcielibyśmy jednak w szczególności polecić nasze kursy angielskiego dla dzieci. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą (Anglia, Francja).
  Oferujemy również tradycyjne kursy dla dorosłych.
  W trosce o naszych uczniów na naszej stronie zamieszczamy również materiały wspomagające naukę angielskiego. Między innymi zamieściliśmy zmorę wielu osób, czyli angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.
  Od samego początku działania naszej szkoły jest hasło - uczymy z pasją. Mimo upływu lat w dalszym ciągu podchodzimy do nauki angielskiego z pasją, co w widoczny sposób przekłada się na efekty naszej pracy.
  Siedziba szkoły znajduje się w mieście Legnica na Dolnym Śląsku. Nasze kursy i szkolenia oferujemy w Legnicy a dla grup zorganizowanych również w innych miastach regionu, w tym w takich jak Lubin, Jawor, Chojnów czy Złotoryja.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne nad morzem »

  Doskonale gdy podczas narady macie sposobność odwiedzenie przepięknego rejonu. Nasze morze to klasyczne miejsce na organizację zebrania firmowej. Jest wiele pięknych ośrodków konferencyjnych nad polskim morzem. Pragniesz spędzić firmową naradę wybierz ośrodek nad morzem. konferencje nad morzem to powiązanie obowiązku oraz zabawy. Jeśli jeszcze nie byłeś nad morzem koniecznie zaaranżuj tam zebranie. Istnieje dużo wyśmienitych ośrodków konferencyjnych nad naszym morzem. spotkanie nad Bałtykiem to powiązanie obowiązku oraz rozrywki.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi BHP Warszawa »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ochrony przeciwpożarowej w miłej atmosferze. Zespół doświadczonych i kompetentnych Specjalistów w naszej dziedzinie dba o każdy szczegół, aby mogli Państwo z satysfakcją korzystać z naszych usług. Dążymy do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w środowisku pracy, co poprzez osiągniętą kulturę bezpieczeństwa, można zaliczyć do zapoczątkowania sukcesu Państwa firmy.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studium realizacji dźwięku Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej Akademii Rozwoju Artystycznego. Nasza szkoła prowadzi wiele różnych kursów wspomagających rozwój artystyczny. Są to między innymi: studium aktorstwa, studium organizacji imprez artystycznych i realizacji dźwięku. W prowadzonej przez nas szkole aktorskiej kursanci nauczą się profesjonalnie wstępować w filmie, serialu i w reklamie. Kształcimy w zakresie podstawowych zadań aktorskich i pomagamy oswoić się z kamerą. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Opole »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców STOP sp. z o.o. z Opola - kursy i szkolenia na prawo jazdy. Szkolimy nowych kierowców nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat, starając się aby nasza oferta edukacyjna była zawsze aktualna i spełniała wymagania wszystkich kursantów. Posiadamy odpowiednie zaplecze dydaktyczne oraz doświadczenie do przekazywania wiedzy w najlepszych warunkach dostępnych na rynku. Szkoła nauki jazdy Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla dzieci »

  Programy dla dzieci połączone nazwą Akademia Umysłu to grupa trzech produktów: Pamięć, Koncentracja i Szybkie Czytanie. Zawierają ćwiczenia mózgu, które pobudzają go do wysiłku i mają na celu niesienie pomocy w rozwijaniu zdolności i umiejętności intelektualnych. Akademia Umysłu nadaje się dla wszystkich. Są to programy dla dzieci, młodzieży i wszystkich osób aktywnych. Firma Format – producent programów komputerowych od 1991 roku prezentuje ćwiczenia na koncentrację w formie multimedialnego treningu zawartego w programie Koncentracja należącym do serii Akademia Umysłu. Ćwiczenia umieszczone w programie mają na celu doskonalenie zdolności koncentracji w pracy i w trakcie nauki. Użytkownicy zainteresowani nauką szybkiego czytania mogą spróbować wykorzystać do realizacji tego celu program do nauki szybkiego czytania. Odkrywanie sztuki szybkiego czytania w takiej formie powinno odbywać się tak, aby na początku treningu przeprowadzić rozgrzewkę, która pobudzi umysł do wytężonego wysiłku w trakcie dalszych ćwiczeń.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Centrum »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo- doradczą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i środowiska. Organizujemy oraz przeprowadzamy szkolenia bhp, przeprowadzamy ocenę ryzyka zawodowego w firmach, okresowe analizy bhp, prowadzimy wymagane szkolenia pracowników z zakresu p.poż, opracowujemy dokumentacje ochrony przeciwpożarowej zakładu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, których jakość świadczy powiększające się grono stałych Klientów.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZKLING2 »

  Placówka Doradztwa, Szkoleń i Dokształcania Zawodowego „ZKLING 2” jest firmą działającą z powodzeniem na polskim rynku od 2001 roku.Placówka Doradztwa, Szkoleń i Dokształcania Zawodowego „ZKLING 2” ma bogate doświadczenia edukacyjne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, działając na podstawie wpisu do ewidencji Powiatu Mikołowskiego pod numerem 11/01 przeprowadzając szeroki zakres szkoleń. Nieustannie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom Klientów, odpowiednio dostosowując swoją ofertę do wymagań.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura na 100% - kursy maturalne, matura dla dorosłych »

  Ośrodek w swojej ofercie posiada kursy maturalne, kursy maturalne dla osób dorosłych (z przerwą w nauce), kursy gimnazjalne oraz korepetycje z wszystkich przedmiotów na każdym poziomie edukacji szkolnej. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób przez nauczycieli-praktyków w miłej atmosferze. Wielkimi atutami firmy są małe grupy (od 2 do 6 osób), terminy spotkań dostosowane do uczniów, przystępne ceny i zajęcia w centrum w Katowic. Zapraszamy na najlepsze kursy maturalne na terenie Katowic, a nawet na terenie całego Śląska!

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Basen Jaworzno »

  Szkoła, pływania aqua uczy pływać na Krytej Pływalni w Chrzanowie, zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy pływać zarówno 4,5-latków poprzez zabawę i dorosłych którzy mają problem z pokonaniem bariery woda-ziemia, oferujemy naukę zarówno podstawowych sposobów pływania jak grzbiet i żabka oraz bardziej za awansowane typu kraul i delfin. Basen w Chrzanowie daje zarówno spełnienie dziecięcych marzeń o umiejętności znanej już w starożytności zwanej pływaniem, w miłej i domowej atmosferze, poznacie Państwo tajniki tej, śmiało można powiedzieć sztuki. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »