Paznokcie

Belgijska firma Professionails od wielu lat funkcjonująca na polskim rynku oferuje Państwu kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Wśród wielu towarów dostarczamy naszym klientom tipsy, lakiery kolorowe, system żel, system akryl, ale także przybory przeznaczone do salonów kosmetycznych takie jak szablony do przedłużania paznokci, frezarki czy lampy UV. Organizujemy kursy stylizacji dla amatorek i profesjonalistek takie jak: Zdobienie kolorowym żelem, Professional Make-up: Wizaż, Kurs stylizacji "Startowy" manicure, Kurs Stylizacji Zawodowy „MASTERS” Metoda żelowa UV.

Szczegóły strony www.professionails.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.professionails.pl:

Paznokcie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 39

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Legnica »

  Znajomość języka obcego jest w dzisiejszych czasach często przepustką do lepszej pracy, a nawet do jakiejkolwiek. Niejednokrotnie też wpływa na awans w pracy. Angielski przydaje się również w podróżach zagranicznych - w delegacji, na wakacjach czy podczas popularnych wyjazdów za pracą. Niestety nauka języka angielskiego nie zawsze jest prosta.
  Dlatego też w naszej szkole dopasowujemy metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów. W tym też celu wykorzystujemy w nauce angielskiego różnego rodzaju pomoce w postaci dodatkowych materiałów dydaktycznych, sprzętu audio-video oraz programów komputerowych. Dodatkowo nasze zajęcia urozmaicamy w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej, bezstresowej i miłej atmosferze.
  Dzięki tym staraniom nasi uczniowie systematycznie robią postępy wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dotyczy to pisania po angielsku jak i mówienia. Wielu z nich miało okazję sprawdzić swoje umiejętności w podróżach zagranicznych i to w różnych zakątkach świata - Niemcy, Chiny czy Anglia to tylko niektóre z nich.
  Nasze kursy przygotowaliśmy w ten sposób, aby spełniły oczekiwania i potrzeby różnych osób i firm. Oferujemy szkolenia dla firm z elementami Business English.
  W okresie wakacyjnym oferujemy wakacyjne kursy językowe. Ponadto oferujemy lekcje indywidualne (korepetycje i konwersacje). Jest to dobra metoda nauki ponieważ korepetycje pozwalają dopasować tempo i metody nauki do potrzeb danej osoby. Dzięki temu często efektywność korepetycji jest zdecydowania większa niż kursów w grupach.
  Wiemy też, że dla wielu osób dużym stresem jest zaliczenie różnych egzaminów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przygotowujące do egzaminów. Oferujemy kursy maturalne i przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych jak i tych certyfikowanych (np. FCE, CAE).
  Chcielibyśmy jednak w szczególności polecić nasze kursy angielskiego dla dzieci. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą (Anglia, Francja).
  Oferujemy również tradycyjne kursy dla dorosłych.
  W trosce o naszych uczniów na naszej stronie zamieszczamy również materiały wspomagające naukę angielskiego. Między innymi zamieściliśmy zmorę wielu osób, czyli angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.
  Od samego początku działania naszej szkoły jest hasło - uczymy z pasją. Mimo upływu lat w dalszym ciągu podchodzimy do nauki angielskiego z pasją, co w widoczny sposób przekłada się na efekty naszej pracy.
  Siedziba szkoły znajduje się w mieście Legnica na Dolnym Śląsku. Nasze kursy i szkolenia oferujemy w Legnicy a dla grup zorganizowanych również w innych miastach regionu, w tym w takich jak Lubin, Jawor, Chojnów czy Złotoryja.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne nad morzem »

  Doskonale gdy podczas narady macie sposobność odwiedzenie przepięknego rejonu. Nasze morze to klasyczne miejsce na organizację zebrania firmowej. Jest wiele pięknych ośrodków konferencyjnych nad polskim morzem. Pragniesz spędzić firmową naradę wybierz ośrodek nad morzem. konferencje nad morzem to powiązanie obowiązku oraz zabawy. Jeśli jeszcze nie byłeś nad morzem koniecznie zaaranżuj tam zebranie. Istnieje dużo wyśmienitych ośrodków konferencyjnych nad naszym morzem. spotkanie nad Bałtykiem to powiązanie obowiązku oraz rozrywki.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi BHP Warszawa »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ochrony przeciwpożarowej w miłej atmosferze. Zespół doświadczonych i kompetentnych Specjalistów w naszej dziedzinie dba o każdy szczegół, aby mogli Państwo z satysfakcją korzystać z naszych usług. Dążymy do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w środowisku pracy, co poprzez osiągniętą kulturę bezpieczeństwa, można zaliczyć do zapoczątkowania sukcesu Państwa firmy.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Centrum »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo- doradczą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i środowiska. Organizujemy oraz przeprowadzamy szkolenia bhp, przeprowadzamy ocenę ryzyka zawodowego w firmach, okresowe analizy bhp, prowadzimy wymagane szkolenia pracowników z zakresu p.poż, opracowujemy dokumentacje ochrony przeciwpożarowej zakładu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, których jakość świadczy powiększające się grono stałych Klientów.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nasza szkoła jazdy kładzie nacisk w głównej mierze na wysoki standard szkolenia przyszłych kierowców, który następnie skutkuje sprawnie zaliczonym egzaminem a także bezpieczeństwem na jezdni dobrze wykwalifikowanych kierowców. Wiadomo też, że aby być atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy, konieczne jest właściwe wykształcenie, praktyka i bez wątpienia prawo jazdy. My gwarantujemy znakomite warunki do edukacji: doświadczona kadra, sala zaopatrzona w wysokiej jakości sprzęt komputerowy, wszelkie przydatne pomoce dydaktyczne osiągalne na miejscu, bardzo dobrze wyposażony plac manewrowy, badania medyczne na miejscu w cenie kursu. Instruktorami są osoby mające kilkadziesiąt lat praktyk w instruktarzu. Nauka w naszej szkole to gwarancja zdanego egzaminu, zawsze przecież w naszej szkole można dokupić ponadplanowe zajęcia albo przejść na spersonalizowany kurs nauczania. Podzielenie należności na raty nie powoduje ponadprogramowego obciążenia finansowego dla kursowicza. Zajęcia prowadzone o rozmaitych porach dnia, tak by nie kolidowały z różnymi innymi zajęciami naszych podopiecznych. Efektywność naszych technik pracy z kursantem potwierdzają statystyki. Zapraszamy uprzejmie do naszej bazy szkoleniowej. Po naszym kursie zdasz egzamin państwowy i zostaniesz odpowiedzialnym oraz zręcznym kierowcą.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP - Wyszków, Warszawa, Ostrołęka »

  EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe trudni się organizacją wysokiej klasy szkoleń m.in. z zakresu bhp. Siedziba naszej firmy mieści się w Wyszkowie w województwie mazowieckim. Jednak swoim zasięgiem obejmujemy także miejscowości: Ostrołęka, Pułtusk, Radzymin, Warszawa, Serock, Ostrów Maz., Łochów, Węgrów, Sokołów Podl. Zapewniamy elastyczne podejście oraz maksymalne wykorzystanie programu. Dysponujemy bogatą ofertą szkoleń zarówno wstępnych jak i okresowych skierowanych do pracodawców oraz innych osób kierujących pracownikami, pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracowników służb bhp czy pracowników administracyjno-biurowych. W ramach Centrum EDOOR oferujemy również szkolenia z zakresu ppoż, pierwszej pomocy oraz oceny ryzyka zawodowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat szkoleń zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum EDOOR.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZKLING2 »

  Placówka Doradztwa, Szkoleń i Dokształcania Zawodowego „ZKLING 2” jest firmą działającą z powodzeniem na polskim rynku od 2001 roku.Placówka Doradztwa, Szkoleń i Dokształcania Zawodowego „ZKLING 2” ma bogate doświadczenia edukacyjne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, działając na podstawie wpisu do ewidencji Powiatu Mikołowskiego pod numerem 11/01 przeprowadzając szeroki zakres szkoleń. Nieustannie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom Klientów, odpowiednio dostosowując swoją ofertę do wymagań.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP - kurs BHP »

  Masz kontrolę to masz problem. Dostałeś mandat. Grozi Ci grzywna ??? Skontaktuj się - szybko rozwiążemy Twoje problemy. Szkolenie BHP, kurs BHP, usługi bhp i p.poż. zrealizujemy dla wszystkich branży. Usługi doradcze oraz interwencje w relacjach z P.I.P. – otrzymasz gratis. Zaufaj doświadczonym specjalistom. Działamy bez granic - na zasadzie pogotowia BHP. Pracujemy dla Was już od 15 lat. Ponad 35 lat doświadczenia w branży BHP i P.poż. założyciela placówki szkoleniowej, pozwala na swobodne kompilowanie dokumentacji tylko wam dedykowanej. Na problemy zawsze znajdziemy rozwiązanie. Dla Was działamy bez granic - wystarczy telefon 501 39 15 71 lub mail pogotowiebhp@ckubhp.pl.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Prezentujemy Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Ośrodek prowadzi kursy i szkolenia z telekomunikacji i teleinformatyki. Nasze szkolenia prowadzone są w trybie otwartym jak również dedykowanym, z dokładnie dopasowanym programem pod konkretne oczekiwania uczestników. Prowadzimy też szkolenia e-learningowe, jak również otwarte, bezpłatne seminaria naukowe. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne. Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i e-learningowe. Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej. Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób! Zapraszamy.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Basen Jaworzno »

  Szkoła, pływania aqua uczy pływać na Krytej Pływalni w Chrzanowie, zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy pływać zarówno 4,5-latków poprzez zabawę i dorosłych którzy mają problem z pokonaniem bariery woda-ziemia, oferujemy naukę zarówno podstawowych sposobów pływania jak grzbiet i żabka oraz bardziej za awansowane typu kraul i delfin. Basen w Chrzanowie daje zarówno spełnienie dziecięcych marzeń o umiejętności znanej już w starożytności zwanej pływaniem, w miłej i domowej atmosferze, poznacie Państwo tajniki tej, śmiało można powiedzieć sztuki. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »