Nauka jazdy Wrocław

Nauka jazdy Wrocław. Ośrodek Szkolenia Kierowców Atut rozpoczął swą działalność w 2003 roku. Szkoła nauki jazdy Atut została stworzona przez grupę osób, które bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragnęły szkoleniu nadać nową jakość. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła nauki jazdy nie była wyłącznie jedną z wielu. Wciąż się rozwijamy, wciąż realizujemy nowe pomysły, by szkolenie stało się doskonalsze. W swej pracy skutecznie łączymy doświadczenie i nowoczesność, dzięki czemu nadaliśmy szkoleniu zupełnie nowy wymiar. Naszą specjalnością stały się kursy prawa jazdy kategorii B. To właśnie w szkoleniu osób, które po raz pierwszy mają kontakt z pojazdami silnikowymi, odnosimy najlepsze wyniki. Naszym kursantom gwarantujemy skuteczne szkolenie, profesjonalną obsługę i niepowtarzalny klimat

Szczegóły strony www.atut1.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.atut1.pl:

Nauka jazdy Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 12 Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 41

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Legnica »

  Znajomość języka obcego jest w dzisiejszych czasach często przepustką do lepszej pracy, a nawet do jakiejkolwiek. Niejednokrotnie też wpływa na awans w pracy. Angielski przydaje się również w podróżach zagranicznych - w delegacji, na wakacjach czy podczas popularnych wyjazdów za pracą. Niestety nauka języka angielskiego nie zawsze jest prosta.
  Dlatego też w naszej szkole dopasowujemy metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów. W tym też celu wykorzystujemy w nauce angielskiego różnego rodzaju pomoce w postaci dodatkowych materiałów dydaktycznych, sprzętu audio-video oraz programów komputerowych. Dodatkowo nasze zajęcia urozmaicamy w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej, bezstresowej i miłej atmosferze.
  Dzięki tym staraniom nasi uczniowie systematycznie robią postępy wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dotyczy to pisania po angielsku jak i mówienia. Wielu z nich miało okazję sprawdzić swoje umiejętności w podróżach zagranicznych i to w różnych zakątkach świata - Niemcy, Chiny czy Anglia to tylko niektóre z nich.
  Nasze kursy przygotowaliśmy w ten sposób, aby spełniły oczekiwania i potrzeby różnych osób i firm. Oferujemy szkolenia dla firm z elementami Business English.
  W okresie wakacyjnym oferujemy wakacyjne kursy językowe. Ponadto oferujemy lekcje indywidualne (korepetycje i konwersacje). Jest to dobra metoda nauki ponieważ korepetycje pozwalają dopasować tempo i metody nauki do potrzeb danej osoby. Dzięki temu często efektywność korepetycji jest zdecydowania większa niż kursów w grupach.
  Wiemy też, że dla wielu osób dużym stresem jest zaliczenie różnych egzaminów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przygotowujące do egzaminów. Oferujemy kursy maturalne i przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych jak i tych certyfikowanych (np. FCE, CAE).
  Chcielibyśmy jednak w szczególności polecić nasze kursy angielskiego dla dzieci. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą (Anglia, Francja).
  Oferujemy również tradycyjne kursy dla dorosłych.
  W trosce o naszych uczniów na naszej stronie zamieszczamy również materiały wspomagające naukę angielskiego. Między innymi zamieściliśmy zmorę wielu osób, czyli angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.
  Od samego początku działania naszej szkoły jest hasło - uczymy z pasją. Mimo upływu lat w dalszym ciągu podchodzimy do nauki angielskiego z pasją, co w widoczny sposób przekłada się na efekty naszej pracy.
  Siedziba szkoły znajduje się w mieście Legnica na Dolnym Śląsku. Nasze kursy i szkolenia oferujemy w Legnicy a dla grup zorganizowanych również w innych miastach regionu, w tym w takich jak Lubin, Jawor, Chojnów czy Złotoryja.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne nad morzem »

  Doskonale gdy podczas narady macie sposobność odwiedzenie przepięknego rejonu. Nasze morze to klasyczne miejsce na organizację zebrania firmowej. Jest wiele pięknych ośrodków konferencyjnych nad polskim morzem. Pragniesz spędzić firmową naradę wybierz ośrodek nad morzem. konferencje nad morzem to powiązanie obowiązku oraz zabawy. Jeśli jeszcze nie byłeś nad morzem koniecznie zaaranżuj tam zebranie. Istnieje dużo wyśmienitych ośrodków konferencyjnych nad naszym morzem. spotkanie nad Bałtykiem to powiązanie obowiązku oraz rozrywki.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studium realizacji dźwięku Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej Akademii Rozwoju Artystycznego. Nasza szkoła prowadzi wiele różnych kursów wspomagających rozwój artystyczny. Są to między innymi: studium aktorstwa, studium organizacji imprez artystycznych i realizacji dźwięku. W prowadzonej przez nas szkole aktorskiej kursanci nauczą się profesjonalnie wstępować w filmie, serialu i w reklamie. Kształcimy w zakresie podstawowych zadań aktorskich i pomagamy oswoić się z kamerą. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Opole »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców STOP sp. z o.o. z Opola - kursy i szkolenia na prawo jazdy. Szkolimy nowych kierowców nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat, starając się aby nasza oferta edukacyjna była zawsze aktualna i spełniała wymagania wszystkich kursantów. Posiadamy odpowiednie zaplecze dydaktyczne oraz doświadczenie do przekazywania wiedzy w najlepszych warunkach dostępnych na rynku. Szkoła nauki jazdy Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZKLING2 »

  Placówka Doradztwa, Szkoleń i Dokształcania Zawodowego „ZKLING 2” jest firmą działającą z powodzeniem na polskim rynku od 2001 roku.Placówka Doradztwa, Szkoleń i Dokształcania Zawodowego „ZKLING 2” ma bogate doświadczenia edukacyjne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, działając na podstawie wpisu do ewidencji Powiatu Mikołowskiego pod numerem 11/01 przeprowadzając szeroki zakres szkoleń. Nieustannie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom Klientów, odpowiednio dostosowując swoją ofertę do wymagań.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP - kurs BHP »

  Masz kontrolę to masz problem. Dostałeś mandat. Grozi Ci grzywna ??? Skontaktuj się - szybko rozwiążemy Twoje problemy. Szkolenie BHP, kurs BHP, usługi bhp i p.poż. zrealizujemy dla wszystkich branży. Usługi doradcze oraz interwencje w relacjach z P.I.P. – otrzymasz gratis. Zaufaj doświadczonym specjalistom. Działamy bez granic - na zasadzie pogotowia BHP. Pracujemy dla Was już od 15 lat. Ponad 35 lat doświadczenia w branży BHP i P.poż. założyciela placówki szkoleniowej, pozwala na swobodne kompilowanie dokumentacji tylko wam dedykowanej. Na problemy zawsze znajdziemy rozwiązanie. Dla Was działamy bez granic - wystarczy telefon 501 39 15 71 lub mail pogotowiebhp@ckubhp.pl.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie, miękkie, biznesowe »

  Akademia Biznesu MDDP Warszawa zaprasza na szkolenia biznesowe menedżerskie, w tym również szkolenia sprzedażowe i miękkie Oferujemy szkolenia dla sekretarek. Dostosowując program oraz proponując doświadczonych ekspertów tworzymy projekty biznesowe. Wokół tematów ważnych i potrzebnych z punktu widzenia specyfiki przedsiębiorstwa tworzymy projekty obejmujące konsekwentnie wszystkie zagadnienia związane z biznesem. Proponujemy także współpracę w zakresie tworzenia i realizacji projektów zamkniętych oraz wyjazdów firmowych dla różnych grup pracowników Państwa organizacji w tym również dla kadry kierowniczej, dostosowując program adekwatnie do potrzeb Uczestników. Prowadząc szkolenia jednocześnie tworzymy atmosferę, która wzmacnia stosunki i komunikację między pracownikami.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Prezentujemy Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Ośrodek prowadzi kursy i szkolenia z telekomunikacji i teleinformatyki. Nasze szkolenia prowadzone są w trybie otwartym jak również dedykowanym, z dokładnie dopasowanym programem pod konkretne oczekiwania uczestników. Prowadzimy też szkolenia e-learningowe, jak również otwarte, bezpłatne seminaria naukowe. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne. Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i e-learningowe. Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej. Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób! Zapraszamy.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Basen Jaworzno »

  Szkoła, pływania aqua uczy pływać na Krytej Pływalni w Chrzanowie, zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy pływać zarówno 4,5-latków poprzez zabawę i dorosłych którzy mają problem z pokonaniem bariery woda-ziemia, oferujemy naukę zarówno podstawowych sposobów pływania jak grzbiet i żabka oraz bardziej za awansowane typu kraul i delfin. Basen w Chrzanowie daje zarówno spełnienie dziecięcych marzeń o umiejętności znanej już w starożytności zwanej pływaniem, w miłej i domowej atmosferze, poznacie Państwo tajniki tej, śmiało można powiedzieć sztuki. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • trening asertywności »

  Jeśli chcesz zwiększyć swoją osobistą skuteczność, pragniesz aby Twoje relacje z innymi ludźmi przynosiły Ci więcej satysfakcji, marzysz o lepszej przyszłości zapraszam na spotkanie z asertywnością. Korzyści wynikające z rozwijania asertywności w sobie oraz innych mają zasadnicze znaczenie w codziennych działaniach. Kiedy ludzie znajdują się w konfliktowych sytuacjach, emocje z nimi związane pochłaniają dużo energii. Mogą oni być przestraszeni, rozgniewani, zestresowani, mogą żywić do kogoś urazę albo odczuwać brak nadziei. Umiejętności rozwiązywania konfliktów nie są tylko "zdrowym rozsądkiem". To złożone sekwencje umiejętności, którymi większość ludzi nie dysponuje. Pomiędzy Tobą a otoczeniem powstaje związek oparty na wzajemnym zaufaniu, co jest równoznaczne z tym, że każdy stopniowo określa swoją pozycję wobec innych i potrafi wzmacniać pozytywne nastawienie do nich, jednocześnie wspierając takie samo podejście we własnym otoczeniu. Trudności z asertywnością możemy miewać w różnych sferach naszego życia. Zapraszam Cię więc na trening asertywności lub na indywidualne sesje coachingowe, jeśli jesteś współpracownikiem, podwładnym, menadżerem, a może rodzicem, partnerem lub przyjacielem.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »