Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Austriacki Instytut kurs niemieckiego Warszawa »

  Gdy pragną się Państwo efektywnie nauczyć języka niemieckiego, w takim przypadku polecamy wybór Österreich Institut z siedzibą w Warszawie. Wchodzi on w skład Spółki Österreich Institut GmbH, jaka oferuje kursy tego języka za granicą i w pełni podlega Republice Austrii reprezentowanej przez Austriackie Ministerstwo Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Kursy są poświęcane osobom w każdym wieku oraz dotyczą wszystkich poziomów językowych. Mamy materiały dydaktyczne, a także kooperujemy z instytucjami naukowych oraz szkoleniowymi. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej na witrynie internetowej, do odwiedzin której, serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • GWIAZDOLANDIA żłobek w Gliwicach »

  Klub Maluszka Gwiazdolandia zaistniał z myślą o zapewnieniu smykom czułej opieki powiązanej z rozwijaniem pasji i miłym spędzeniu czasu, podczas gdy ich rodzice będą wykonywać pracę lub po prostu zamarzą o "chwili wytchnienia". Nasze Gwiazdki spędzają z nami zarówno całe dnie, jak i godzinę lub kilka w tygodniu, słowem - tyle, ile Państwo będą potrzebowali, abyśmy zapewnili im opiekę. My nie pracujemy, a oddajemy się pasji. Zadbamy o to, żeby maluchy czuły się z nami bezpiecznie oraz beztrosko spędziły czas. Organizujemy zabawy, bale, pieczemy ciasteczka dbając o to, aby żadne dziecko się nie nudziło. Mamy dwa oddziały w Gliwicach. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • INSTYTUT TELE- I RADIOTECHNICZNY badania pcb »

  Placówka, która ma status instytutu badawczego kategorii A, to Instytut Tele- i Radiotechniczny. Jego siedzibą została Warszawa. Specjalizuje się w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz informatycznych, jakie są ukierunkowane na spełnienie oczekiwań klientów. Na każdym etapie prac badawczych oraz inżynieryjnych ważkie jest zadbanie o najwyższą jakość, dlatego wdrożony został system zarządzania jakością. Założeniem Instytutu jest wykorzystywanie szans badawczych, które wyzwala Unia Europejska oraz jej kapitały, i aktywizowanie innowacyjności dzięki implementowaniu efektów badań do określonych zastosowań praktycznych. Żeby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na witrynę.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLANDIA BAMBINO »

  Najnowsze przedszkole w Legnicy Przedszkolandia Bambino to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Zapewniamy opiekę i edukację dzieciom w wieku 2,5-5 lat. organizujemy niezapomniane kinderbale na urodziny i imieniny. Prowadzimy program adaptacyjny dla dzieci w wieku 1,5-2,5 lat. Gwarantujemy fachową opiekę i edukację według Nowej Podstawy Programowej. Wykwalifikowana, młoda kadra zapewnia domową ciepłą atmosferę. U nas dzieci czują się jak w domu! Nasza placówka mieści się w pobliżu centrum, na trasie łączącej największe osiedla mieszkaniowe ze starym- miastem i położona jest 200m od Parku Miejskiego. Budynek znajduje się na ogrodzonym, strzeżonym terenie, a bezpośrednio przy nim dla opiekunów dostępny jest duży parking. Przedszkolandia posiada swoje odrębne wejście do budynku, które jest zamykane w ciągu dnia. Znajduje się w pomieszczeniach, w których przeprowadzone zostały odpowiednie prace adaptacyjne, które pozwoliły spełnić wszystkie normy dla przebywania w nich dzieci. Pomieszczenia posiadają odpowiednie opinie sanitarno- epidemiologiczne, straży pożarnej oraz kominiarskie.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnie, podręczniki szkolne »

  Conrad- firma księgarska: księgarnie stacjonarne oraz internetowe, internetowy sklep z artykułami papierniczymi (artykuły papiernicze są również dostępne w księgarniach stacjonarnych). Bardzo bogata oferta podręczników, artykułów szkolnych, pomocy, opracowań, słowników, repetytoriów, ściąg, vademeców. W sprzedaży najnowsze wydania podręczników dostosowane do nowej podstawy programowej. Dla najmłodszych np. Wesoła szkoła i przyjaciele, Kolorowa klasa, Nasze razem w szkole, Nowe razem w szkole, Odkrywam siebie, Oto ja, Skarby, Przyjaciele, Lokomotywa, Uczę się z ekoludkiem. Towar wysyłamy na teren całego kraju za pośrednictwem poczty lub jednej z firm kurierskich. Możliwa wysyłka za granicę.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • trening asertywności »

  Jeśli chcesz zwiększyć swoją osobistą skuteczność, pragniesz aby Twoje relacje z innymi ludźmi przynosiły Ci więcej satysfakcji, marzysz o lepszej przyszłości zapraszam na spotkanie z asertywnością. Korzyści wynikające z rozwijania asertywności w sobie oraz innych mają zasadnicze znaczenie w codziennych działaniach. Kiedy ludzie znajdują się w konfliktowych sytuacjach, emocje z nimi związane pochłaniają dużo energii. Mogą oni być przestraszeni, rozgniewani, zestresowani, mogą żywić do kogoś urazę albo odczuwać brak nadziei. Umiejętności rozwiązywania konfliktów nie są tylko "zdrowym rozsądkiem". To złożone sekwencje umiejętności, którymi większość ludzi nie dysponuje. Pomiędzy Tobą a otoczeniem powstaje związek oparty na wzajemnym zaufaniu, co jest równoznaczne z tym, że każdy stopniowo określa swoją pozycję wobec innych i potrafi wzmacniać pozytywne nastawienie do nich, jednocześnie wspierając takie samo podejście we własnym otoczeniu. Trudności z asertywnością możemy miewać w różnych sferach naszego życia. Zapraszam Cię więc na trening asertywności lub na indywidualne sesje coachingowe, jeśli jesteś współpracownikiem, podwładnym, menadżerem, a może rodzicem, partnerem lub przyjacielem.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Basen Jaworzno »

  Szkoła, pływania aqua uczy pływać na Krytej Pływalni w Chrzanowie, zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy pływać zarówno 4,5-latków poprzez zabawę i dorosłych którzy mają problem z pokonaniem bariery woda-ziemia, oferujemy naukę zarówno podstawowych sposobów pływania jak grzbiet i żabka oraz bardziej za awansowane typu kraul i delfin. Basen w Chrzanowie daje zarówno spełnienie dziecięcych marzeń o umiejętności znanej już w starożytności zwanej pływaniem, w miłej i domowej atmosferze, poznacie Państwo tajniki tej, śmiało można powiedzieć sztuki. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Prezentujemy Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Ośrodek prowadzi kursy i szkolenia z telekomunikacji i teleinformatyki. Nasze szkolenia prowadzone są w trybie otwartym jak również dedykowanym, z dokładnie dopasowanym programem pod konkretne oczekiwania uczestników. Prowadzimy też szkolenia e-learningowe, jak również otwarte, bezpłatne seminaria naukowe. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne. Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i e-learningowe. Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej. Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób! Zapraszamy.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura na 100% - kursy maturalne, matura dla dorosłych »

  Ośrodek w swojej ofercie posiada kursy maturalne, kursy maturalne dla osób dorosłych (z przerwą w nauce), kursy gimnazjalne oraz korepetycje z wszystkich przedmiotów na każdym poziomie edukacji szkolnej. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób przez nauczycieli-praktyków w miłej atmosferze. Wielkimi atutami firmy są małe grupy (od 2 do 6 osób), terminy spotkań dostosowane do uczniów, przystępne ceny i zajęcia w centrum w Katowic. Zapraszamy na najlepsze kursy maturalne na terenie Katowic, a nawet na terenie całego Śląska!

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Wolisz uczelnię prywatną, czy może wybierasz się na studia dzienne na uczelnię państwową, u nas wynajdziesz je pozbierane w jednym położeniu. Polecamy portal dla studentów i osób wybierających się dopiero na studia. Dojrzyj jak modeluje się aktualna baza uczelni wyższych. Jesteś właśnie wychowankiem szukającym szkoły dla siebie, jeśli tak zalecamy portal zadedykowany właśnie Tobie. Chcesz umiejscowić swoją uczelnię w naszym portalu, nic nie stoi na przeszkodzie, skontaktuj się. Wstąp do grona zadowolonych studentów, wybierz uczelnie dla siebie. Studiowanie to znakomity okres w wychowaniu młodych ludzi. Do najbardziej chodliwych przedmiotów kształcenia należą prawo i budownictwo. Wynajdziesz u nas aktualności uczelniane i zaplanowane spotkania. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: