Zarządzanie jakością w firmie

Zarządzanie jakością i wdrażanie ISO, jakie oferuje Centrum Coachingu MIND to wyspecjalizowany produkt stworzony na miarę dzisiejszych czasów, a także oczekiwań klientów. Staramy się, aby szkolenia przez nas prowadzone spełniał najwyższe normy jakościowe a tym samym gwarantowały zainteresowanym solidne przygotowanie. Wdrażanie ISO, jak również szkolenia ISO to jedynie wycinek z naszej bogatej propozycji szkoleniowej - Centrum Szkoleniowe MIND to także coaching menadżerski oraz business coaching, którego główne dyrektywy celują w efektywniejszą i rzetelniejszą obsługę kwestii powiązanych z funkcjonowaniem firmy. Zapraszam.

Szczegóły strony mind-coach.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę mind-coach.pl:

Zarządzanie jakością w firmie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 13 Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 36

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Allianz Lubin »

  Nasza placówka mająca siedzibę w mieście Legnica oferuje kompleksowe ubezpieczenia firmy Allianz. W ofercie znajdują się OFE, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe oraz fundusze inwestycyjne jednej z największych na świecie firm finansowo-ubezpieczeniowych jaką jest Allianz.
  Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać ubezpieczenia dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby dojadą oni do Państwa nie tylko w Legnicy, ale także na terenie innych miast regionu (np. Lubin, Jawor, Chojnów, Bolesławiec).
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą ubezpieczeń firmy Allianz.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Chrońskiej świadczy usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Prócz porad prawnych pełnimy również funkcję reprezentatywną - opiekujemy się sprawami Klienta indywidualnego dotyczącymi prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa kanonicznego, prawa karnego oraz postępowania egzekucyjnego. Dla przedsiębiorców przewidzieliśmy pełną pomoc prawną w postaci kompleksowej obsługi prawnej oraz konsultacji prawnych. Więcej szczegółów dotyczących zakresu usług naszej Kancelarii dowiedzą się Państwo z naszej strony internetowej.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Nasze usługi obejmują szeroko rozumiane doradztwo personalne, które ma za zadanie wspierać i pomagać pracodawcom, menedżerom i firmom, w kreowaniu, rozwijaniu i kształtowaniu zagadnień związanych z zasobami ludzkimi. Jest to droga i rzadka usługa, jednak podyktowana jest warunkami na rynku pracy, gdzie zapewne wszyscy wiedzą, że najważniejsi są ludzie, którzy tworzą firmy. Dlatego też, tak ważne jest umiejętne zarządzanie personelem, aby osiągnąć porozumienie.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moja Księgowa: Nieodpłatna Rejestracja Spółek »

  Chcesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i nie masz pojęcia jak wypełnić dokumenty?
  Od teraz nie musisz się tym martwić, oferujemy darmową pomoc w rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w Krajowym Rejestrze Sądowym.
  Świadczymy nieodpłatne usługi związane z rejestracją podmiotów gospodarczych,
  zajmujemy się wypełnianiem dokumentów rejstracyjnych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w Krajowym Rejestrze Sądowym.
  Nie zwlekaj, już teraz skontaktuj się z nami ...

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Księgowego »

  Darmowy serwis PoradnikKsiegowego.pl zawiera najważniejsze informacje z dziedziny rachunkowości. Poszczególne działy to: rachunkowość finansowa, sprawozdanie finansowe, rachunkowość w przykładach liczbowych, rozliczenia międzyokresowe, plan kont, środki trwałe i wartości niematerialne, rachunkowość budżetowa oraz MSR. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: ustawowy termin zatwierdzenia sprawozdania finansowego, zmiany w ustawie o rachunkowości, rozliczenie rezerwy na niewykorzystane urlopy i inne. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Podatkowy »

  PoradnikPodatkowy.pl zawiera istotne zagadnienia z zakresu podatków. Poszczególne działy serwisu to: podatek dochodowy, podatek VAT, podatek od nieruchomości, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od spadków i darowzn, podatek akcyzowy, ordynacja podatkowa oraz inne podatki i opłaty. Najważniejsze tematy zawarte w serwisie to: zmiana stawki amortyzacyjnej, skutki utraty prawa do zwolnienia z VAT, sposób na przedłużającą się kontrolę fiskusa i inne.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie Delegacji »

  Bezpłatny serwis tematyczny RozliczenieDelegacji.pl omawia zasady wypłaty diet krajowych i diet zagranicznych oraz innych kosztów związanych z podróżami służbowymi. Poszczególne działy serwisu to: delegacje krajowe, delegacje zagraniczne, diety krajowe i diety zagraniczne. Najważniejsze zagadnienia zawarte w serwisie to: ewidencja księgowa kosztów delegacji, należności przysługujące pracownikom z tytułu podróży służbowej, diety krajowe wypłacone ponad określony limit i inne. Serwis zawiera porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie Wynagrodzenia »

  Dostępny bez opłat wortal RozliczenieWynagrodzenia.pl zawiera tematy aktualizowane na bieżąco. Poszczególne działy serwisu to: rozliczanie wynagrodzeń, składki ZUS, zasiłek chorobowy oraz zasiłek macierzyński. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: ustalenie odsetek za zwłokę od zaległości składkowych, prawo do wynagrodzenia chorobowego u nowego pracodawcy, nieterminowe dostarczenie zwolnienia lekarskiego, prawo do zasiłku macierzyńskiego w przypadku likwidacji firmy i inne. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza »

  Jako lider na rynku dolnośląskim i lubuskim oferujemy szeroki zakres usług i profesjonalne doradztwo. Dzięki temu Klienci powierzają nam prowadzenie kolejnych spraw, pozwalając na ciągły rozwój kancelarii. Potwierdza to ranking kancelarii prawnych w gazecie "Rzeczpospolita", w którym zajęliśmy pierwsze miejsce w rejonie dolnośląskim i lubuskim oraz wysokie, 26 miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji. Ponadto zostaliśmy również uznani w rankingu największych transakcji w kategorii „organizacja przedsięwzięć inwestycyjnych”.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Legnica »

  Profesjonalne biuro nieruchomości z Legnicy oferuje mieszkania, domy, nieruchomości komercyjne oraz działki budowlane. W ofercie znajdują się mieszkania z obszaru miasta Legnica i regionu. Dolnośląska Giełda Nieruchomości zapewnia wsparcie przy transakcjach kupna-sprzedaży oraz najmu. Ponadto biuro oferuje pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego.
  DGN zaprasza na stronę gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty oraz pooglądać mieszkania w czasie wirtualnych wycieczek.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »