VMBiuro biuro rachunkowe Lublin

Ciągle brakuje Ci czasu na załatwienie wszystkich spraw, z którymi musisz się uporać? Nie wyrabiasz się z pracą, obowiązkami, które masz do wykonania? Masz tyle na głowie, że nie wiesz, za co się chwycić i od czego zacząć? Trudno pogodzić Ci obowiązki zawodowe, domowe, tak aby starczyło też trochę czasu dla Ciebie i na Twoje przyjemności? Nie potrafisz ogarnąć chaosu w papierach, finansach i rozliczeniach? Jeśli któreś z tych pytań opisuje problem, z którym się spotykasz na co dzień, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Zorganizowanie, skuteczna realizacja zadań, wyrabianie się na czas ze wszystkim, co masz do zrobienia – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że zadzwonisz i przekażesz nam swoje obowiązki a my zrobimy to wszystko za Ciebie!!! Zapraszamy VM Biuro Biuro rachunkowe Turka, ul. Konwaliowa 1A U2 506-383-600.

Szczegóły strony vmbiuro.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę vmbiuro.pl:

VMBiuro biuro rachunkowe Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 10 Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 42

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura rachunkowe Poznań, księgowość Poznań »

  Strona Biura księgowego MIT – jesteśmy obecni na rynku księgowym od wielu lat, początki naszego biura sięgają roku 1999. Prowadzimy działalność na terenie Poznania. Księgowość to nasza główna specjalność która jest nasza wizytówką, niemniej poza tym zajmujemy się również rynkiem finansowym. Pod takim wyrażeniem "biura rachunkowe poznań" lub "księgowość poznań" można znaleźć bardzo wiele biur specjalizujących się w usługach księgowych w Poznaniu, ale wybierając nasze biuro mają Państwo pewność powierzenia swoich spraw w pewne ręce, tak abyście Państwo mogli zajmować się wyłącznie prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • księgowość online »

  Zachęcamy do korzystania z internetowej aplikacji służącej do obsługi z funkcją wystawiania faktur VAT. Do podstawowych funkcji aplikacji online zaliczyć można między innymi: podatkową księgę przychodów i rozchodów firmy, rejestry VAT, księgowanie kosztów i przychodów, wystawianie faktur i dokumentów księgowych, zarządzanie listą kontahentów, deklaracje VAT, a także wiele innych. Dodatkową korzyścią jest możliwość dopasowania serwisu, aby był on bardziej przyjazny do użytkowania. Szanowni Klienci zaletami zaproponowanej przez nas aplikacji są: ogromna oszczędność Waszego czasu i pieniędzy, dostępność aplikacji - 24h/dobę i 365 dni w roku, prywatność, dostęp do informacji wyłącznie dla osób upoważnionych, łatwa obsługa aplikacji, aktualność danych - zgodność z aktualnymi przepisami podatkowymi.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BePrint - drukarnia internetowa »

  BePrint to drukarnia internetowa, drukująca wysokiej jakości materiały reklamowe (ulotki, plakaty, wizytówki itd.) oraz gadżety reklamowe. Posiada bardzo dokładnie opracowaną ofertę – Klienci mogą wybrać odpowiednią dla siebie gramaturę i rodzaj papieru, format oraz nakład druku. Dodatkowym atutem BePrint są również niskie, konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień –druk ulotek, plakatów czy wizytówek realizowany jest w ciągu kilku dni. Drukarnia oferuje także swoim Klientom wiele korzystnych promocji i rabatów. Zachęcamy do odwiedzin w BePrint! Bogata oferta, idealna jakość, niska cena!

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe A. M. Pakuła »

  Przedmiotem działalności naszego Biura jest kompleksowa obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą.Obecnie obsługujemy szereg firm z różnych części województwa śląskiego. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również spółki prawa handlowego. Nasze biuro posiada odpowiednie ubezpieczenie OC, przez co interesy naszych Klientów są w pełni zabezpieczone.Właścicielem firmy jest mgr Anita Pakuła, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w firmach z branży budowlanej, produkcyjno-handlowej i medialnej. Kwalifikacje te zostały potwierdzone przez Ministra Finansów Certyfikatem Księgowym.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe kraków »

  Ludzie, którzy zdecydowali się na założenie własnej działalności gospodarczej mieli i mają do czynienia z polskim systemem społecznym i podatkowym. Wszyscy wiemy, że ZUS i urzędy skarbowe słyną z bardzo dużej biurokracji, długotrwałych i często bezsensownych procedur. Niezależnie od naszych uczuć którymi darzymy powyższe urzędy musimy odwiedzać te instytucje i się z nimi rozliczać. Takie działania zabierają nam bardzo duża czasu. Przedsiębiorcy zamiast dbać o własny biznes, muszą zajmować się uzupełnianiem ksiąg rachunkowych. Biuro księgowe Kraków przy niewielkiej opłacie może zajmować się wszystkimi sprawami księgowymi naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • biuro księgowe Poznań »

  Biuro rachunkowe w Poznaniu RALEX świadczy usługi w zakresie księgowo-podatkowym jak również płacowym. Przygotowani jesteśmy do obsługi klientów posiadających przedsiębiorstwa jednoosobowe, jak również spółki prawa handlowego. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście i staramy się zapewnić partnerską współpracę. Nasze usługi obejmują: usługi rachunkowe, sprawozdania finansowe, księgi handlowe, podatki, zeznania podatkowe, książki przychód rozchód, ryczałty, ewidencje VAT, rozliczenia roczne PIT, Zus. Czynności związane z obsługą klientów prowadzimy w ramach zryczałtowanej cenny dostosowanej indywidualnie do każdego klienta. Cena uzależniona jest głównie od formy prowadzonej działalności, liczby dokumentów księgowych, ilości pracowników oraz stopnia pracochłonności. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje pełny zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz obsługę kadrowo-płacową. Swoją ofertę kierujemy do spółek kapitałowych, spółek osobowych oraz osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Swoich klientów obsługujemy w naszej siedzibie w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 12 lub na życzenie u zleceniodawcy. Biuro znajduje się w centrum Kielc obok Urzędu Miasta Kielce, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Wojewódzkiego. Przy budynku znajduje się parking wielopoziomowy. Dzięki temu wizyta w naszym biurze może odbywać się przy okazji załatwiania przez Państwa innych swoich spraw. Zlecenie obsługi księgowej zewnętrznej firmie będzie niosło dla Państwa działalności wiele korzyści.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "B i M" Beata Małolepsza (Łódź) »

  Biuro Rachunkowe "B i M" oferuje pełny zakres usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Osobom planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej oferujemy usługi doradcze i pomoc przy zakładaniu firmy (w przypadku nawiązania dalszej współpracy usługi te są bezpłatne). Jesteśmy bardzo elastyczni w ustalaniu terminów spotkań z klientami (możliwość spotkań w godzinach wieczornych oraz w soboty). Oferujemy najwyższą jakość naszych usług przy bardzo atrakcyjnych cenach. Za darmo reprezentujemy naszych klientów w Urzędzie Skarbowym i ZUS.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe AMES Zielona Góra - księgowość, kadry »

  AMES Biuro Rachunkowe - księgowa której nie musisz się bać. Doradzimy, pomożemy, wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą. Tylko u nas dla nowych klientów rachunkowość od 49 zł. Prowadzimy wszystkie rodzaje księgowości, a dla klientów przygotowaliśmy klika promocji. Naszą wiedzę w zakresie finansów, rachunkowości i podatków potwierdzają dyplomy uznanych uczelni ekonomicznych oraz certyfikaty wydane przez Ministra Finansów RP uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy również ubezpieczenie OC związane z prowadzoną przez nas działalnością.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynki wschodnie »

  Prezentowana tu strona - eastbusiness.pl - to miejsce dla osób i firm które interesują rynki wschodnie. Warto odwiedzić tę stronę jeśli chcemy rozwijać biznes w Rosji lub na Ukrainie. Jest to platforma, która zawiera sporo informacji na temat tych rynków. Szczególnie przydatna może ona być dla tych, którzy dopiero wkraczają na te rynki. Zachęcamy do odwiedzenia strony wszystkich, którzy planują wejście na rynki wschodnie i to nie tylko na wspomnianą już Rosję czy Ukrainę.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »