Lokaty

Lokaty, są w świetle prawa bankowego typem rachunków bankowych i stosuje się do nich przepisy, co do kont oszczędnościowych. Umowa lokaty zawiera się na określony czas, ale istnieje możliwość automatycznego przedłużenia umowy na kolejne terminy. W ofercie banków odkryjemy ogromną liczbę produktów finansowych określanych mianem "lokata". Standardowa lokata terminowa opiera się na umieszczeniu w banku środków na z góry ustalony termin. Zysk uzyskujemy następuje z reguły po zakończeniu lokaty, a w trakcie jej trwania nie można dokonywać dopłat. Zerwanie lokaty przed terminem wiąże się najczęściej z sankcjami, przede wszystkim utrata całości lub części odsetek. Ogromne zróżnicowanie oferty lokat bankowych w bankach jest spowodowane manipulowaniem parametrami lokat bankowych. Instytucje zmieniają przede wszystkim okres lokaty. Okresów trwania dostępnych lokat jest bardzo dużych - od jednego dnia do kilku lat. Banki określają wielkość oprocentowania, lokaty o oprocentowaniu stałym i zmiennym, lokaty dynamiczne (progresywne i degresywne), w których stawka oprocentowania rośnie lub maleje wraz z czasem trwania depozytu. Banki zmieniają również sposób naliczania oprocentowania, w większości produktów naliczane jest ono "z dołu". Banki proponując produkty manipulują kapitalizacją lokaty. Kolejnym ważnym czynnikiem lokat jest forma wypłaty naliczonych odsetek - mogą one zwiększać kapitał lub być wypłacane na inny rachunek. Wiele banków daje możliwość negocjacji wysokości oprocentowania przy wpłacaniu większych kwot pieniężnych. Mnogość prezentowanych przez banki lokat jest czynnikiem pobudzającym kreowanie nowych produktów, a jednocześnie utrudnia dokonywanie porównań. Z punktu osoby oszczędzającej jest dokładne kalkulacja oczekiwanych zysków. Nasz ranking pomoże Ci w tym. Wejdź - zapraszamy.

Szczegóły strony najlepsze-lokaty.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę najlepsze-lokaty.com.pl:

Lokaty

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 17 Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 30

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Allianz Lubin »

  Nasza placówka mająca siedzibę w mieście Legnica oferuje kompleksowe ubezpieczenia firmy Allianz. W ofercie znajdują się OFE, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe oraz fundusze inwestycyjne jednej z największych na świecie firm finansowo-ubezpieczeniowych jaką jest Allianz.
  Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać ubezpieczenia dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby dojadą oni do Państwa nie tylko w Legnicy, ale także na terenie innych miast regionu (np. Lubin, Jawor, Chojnów, Bolesławiec).
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą ubezpieczeń firmy Allianz.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Legnica »

  Nasze biuro ubezpieczeniowe to szeroki wybór ubezpieczeń największych firm ubezpieczeniowych działających na naszym rynku. Przygotowaliśmy oferty takich firm jak TUiR Warta, HDI Asekuracja, Compensa, Concordia, Generali, Allianz, Uniqa. Dzięki tak szerokiemu wyborowi jesteśmy w stanie dobrać ubezpieczenia oferujące najlepsze warunki. Również zakres ubezpieczeń jest bardzo szeroki.
  Nasze biuro znajduje się w mieście Legnica, jednakże obsługuje klientów nie tylko z tego miasta. Obszar naszego działania to także okoliczne miejscowości i wioski (w ofercie znajdują się również ubezpieczenia rolnicze).

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • księgowość online »

  Zachęcamy do korzystania z internetowej aplikacji służącej do obsługi z funkcją wystawiania faktur VAT. Do podstawowych funkcji aplikacji online zaliczyć można między innymi: podatkową księgę przychodów i rozchodów firmy, rejestry VAT, księgowanie kosztów i przychodów, wystawianie faktur i dokumentów księgowych, zarządzanie listą kontahentów, deklaracje VAT, a także wiele innych. Dodatkową korzyścią jest możliwość dopasowania serwisu, aby był on bardziej przyjazny do użytkowania. Szanowni Klienci zaletami zaproponowanej przez nas aplikacji są: ogromna oszczędność Waszego czasu i pieniędzy, dostępność aplikacji - 24h/dobę i 365 dni w roku, prywatność, dostęp do informacji wyłącznie dla osób upoważnionych, łatwa obsługa aplikacji, aktualność danych - zgodność z aktualnymi przepisami podatkowymi.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZFŚS-źródło informacji »

  Darmowy serwis tematyczny ZFSS.pl poświęcony jest tematyce zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Poszczególne działy serwisu to: tworzenie Funduszu, świadczenia z Funduszu, świadczenie urlopowe. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: zasady tworzenia Funduszu, zakres świadczeń wypłacanych z Funduszu, bony towarowe jako prezent dla pracownika, odpis na ZFŚS w 2011 r. oraz warunki wypłacania świadczeń urlopowych. Serwis ZFSS.pl zawiera również przepisy prawne, przykładowy regulamin zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, wzory druków, kalkulatory podatkowe, wskaźniki oraz klasyfikacje.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do wypełniania deklaracji »

  Na tej stronie dowiesz się jak rozliczyć pit 37. Strona oferuje też program do pit 37, dzięki któremu wypełnisz go bez opuszczania domu. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne wskazówki odnośnie pit 37 termin, w jakim należy się rozliczyć, oraz na co należy zwracać szczególną uwagę podczas wypełniania formularza. Na jego podstawie, zarówno Urząd Skarbowy, jak i pracownik dowiaduje się o tym ile przychodu uzyskał, jakie zaliczki podatkowe zapłacił. Na tej również podstawie pracobiorca będzie uzupełniał własne zeznanie roczne pit. To na płatniku zaliczek podatkowych ciąży obowiązek udzielenia prawidłowej informacji pit 37.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep numizmatyczny »

  Sklep Skarbca Mennicy Polskiej posiada w swojej ofercie numizmaty wybite za pośrednictwem wybitnych mincerzy. Różne rodzaje, różne kruszce, różnorodne tematyczne kolekcje. Każdy numizmat posiada certyfikat autentyczności. Jeżeli chcesz kupić monety to z pewnością musisz odwiedzić stronę Skarbca Mennicy. Jest to strona, jaką ma obowiązek znać każdy poważny kolekcjoner numizmatów. Także persony inwestujące swoje pieniądze w złoto lub sztabki srebra nie mogą przeoczyć sklepu z numizmatami Skarbca Mennicy. Życzliwie zapraszamy wszystkich kolekcjonerów.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-pity - podatki »

  Dużo czasu spędziliśmy nad zbudowaniem niezawodnego i możliwie prostego programu do wypełniania PITów. Zaprojektowaliśmy program pit przez internet. Program dla wszystkich, bowiem jest bezpłatny i nadzwyczaj łatwy w obsłudze. Intuicyjnie przeprowadzi Cię przez gąszcz skomplikowanych paragrafów i wyjątków polskiego prawa podatkowego. Dzięki temu programowi ujarzmisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz szybko i bezpiecznie. Szanujemy Twój czas. Dlatego stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa trwa ledwie kilka minut. Jeżeli nie chcesz rozliczyć PITa w sieci, możesz go ściągnąć na swój komputer i wypełnić offline.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani kurier Wrocław »

  Jesteśmy nowo powstałą firmą oferującą usługi kurierskie na terenie całego świata. Korzystając z zaplecza największego i najbardziej renomowanego spedytora, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę logistyczną na wszelkiego rodzaju przesyłki. Zajmujemy się pakowaniem, ubezpieczeniem i ekspresową wysyłką w dowolne miejsce na świecie. Dzięki zaawansowanym narzędziom jesteśmy w stanie również kontrolować każdą przesyłkę i w dowolnym momencie sprawdzić, w jakiej części kraju bądź świata się znajduje oraz kiedy zostanie lub została dostarczona.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka pod zastaw nieruchomości »

  Pożyczka pod zastaw nieruchomości to ostatnio niezwykle popularne rozwiązanie. Wiele ludzi, którzy posiadają wszelkie problemy finansowe decyduje się na taki czyn. Jest to kopalnia niezwykle prędkich oraz prostych pieniędzy, które mają szansę niezmiernie poratować w rozstrzygnięciu tych zmartwień ekonomicznych. Pożyczka pod zastaw nieruchomości staje się zabezpieczona, więc nie jest aż tak niekomfortowa. Zastaw dodatkowo namawia do rozsądnego wykonania zobowiązania, które wybraliśmy. Także my polecamy takie rozwiązanie naszym klientom. Udzielana przez nas pożyczka pod zastaw nieruchomości chwali się dużą popularnością oraz zaciekawieniem wszystkich nas nawiedzających osób. Tym sposobem pomagamy wielu osobom, którzy następnie polecają nas swoim przyjaciołom i budują nam dobrą opinię na rynku. Działamy sprawnie oraz szybko. Obiecujemy również całkowitą poufność i chętnie odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Zajrzyj do nas jeszcze dziś, a szybko dowiesz się jak sporo mamy Ci do zaoferowania i że od razu odszukamy zakończenie jakichkolwiek Twoich zmartwień.
   

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Milowicz Development nowoczesne osiedla warszawa »

  Serdecznie zapraszamy do zaciekawienia się ofertą przygotowaną przez firmę zajmującą się budową domów Milowicz Development z Warszawy. Wykonujemy ciąg prac budowlanych- stawiamy przede wszystkim domy jednorodzinne, które oddajemy w stanie deweloperskim. Zdołamy ocieplić dowolny budynek, wykonać prace dekarskie na wybudowanym domu po uzgodnieniu z klientem. Dysponujemy współczesnym sprzętem, takim jaki pomaga nam realizować zadania błyskawicznie i z dużą dokładnością. Pomagamy na wszelkich etapach inwestycji, od ofertowania po montaż ostatecznych elementów. Bliższe informacje o świadczonych przez nas usługach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »