Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Milowicz Development nowoczesne osiedla warszawa »

  Serdecznie zapraszamy do zaciekawienia się ofertą przygotowaną przez firmę zajmującą się budową domów Milowicz Development z Warszawy. Wykonujemy ciąg prac budowlanych- stawiamy przede wszystkim domy jednorodzinne, które oddajemy w stanie deweloperskim. Zdołamy ocieplić dowolny budynek, wykonać prace dekarskie na wybudowanym domu po uzgodnieniu z klientem. Dysponujemy współczesnym sprzętem, takim jaki pomaga nam realizować zadania błyskawicznie i z dużą dokładnością. Pomagamy na wszelkich etapach inwestycji, od ofertowania po montaż ostatecznych elementów. Bliższe informacje o świadczonych przez nas usługach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Legnica »

  Podłogi pokrzywione, dach cieknie, chłód w pomieszczeniach, a z sąsiadami trudno wytrzymać? No niestety, "ciasne tylko własne" cieszy jedynie do czasu. Od tego czasu oczekiwania się zmieniają, każdy miałby chęć mieszkać lepiej. Oglądane przed odkupem nieruchomości bada się z każdej możliwej perspektywy, nowe mieszkania powinni mieć balkon i piwnicę, odpowiedni metraż, windę... Tylko gdzie odszukać nowe mieszkania, które spełniałyby wszystkie te założenia? Czy nie łatwiej byłoby być może zbudować swojego domu? Bez przesady. Odpowiedzią jest Legnica - opisywany deweloper oferuje nowe mieszkania Słoneczne Tarasy. Są to nieruchomości dopasowane do wymogów każdego klienta - bez względu na to, czy istotna dlań jest Legnica czy duży balkon i rozległa komórka przy garażu, u niniejszego dewelopera znajdzie właśnie to, czego szuka. Dwa balkony? Żaden kłopot! Trzeba tylko zadzwonić.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka pod zastaw nieruchomości »

  Pożyczka pod zastaw nieruchomości to ostatnio niezwykle popularne rozwiązanie. Wiele ludzi, którzy posiadają wszelkie problemy finansowe decyduje się na taki czyn. Jest to kopalnia niezwykle prędkich oraz prostych pieniędzy, które mają szansę niezmiernie poratować w rozstrzygnięciu tych zmartwień ekonomicznych. Pożyczka pod zastaw nieruchomości staje się zabezpieczona, więc nie jest aż tak niekomfortowa. Zastaw dodatkowo namawia do rozsądnego wykonania zobowiązania, które wybraliśmy. Także my polecamy takie rozwiązanie naszym klientom. Udzielana przez nas pożyczka pod zastaw nieruchomości chwali się dużą popularnością oraz zaciekawieniem wszystkich nas nawiedzających osób. Tym sposobem pomagamy wielu osobom, którzy następnie polecają nas swoim przyjaciołom i budują nam dobrą opinię na rynku. Działamy sprawnie oraz szybko. Obiecujemy również całkowitą poufność i chętnie odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Zajrzyj do nas jeszcze dziś, a szybko dowiesz się jak sporo mamy Ci do zaoferowania i że od razu odszukamy zakończenie jakichkolwiek Twoich zmartwień.
   

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Lokaty, są w świetle prawa bankowego typem rachunków bankowych i stosuje się do nich przepisy, co do kont oszczędnościowych. Umowa lokaty zawiera się na określony czas, ale istnieje możliwość automatycznego przedłużenia umowy na kolejne terminy. W ofercie banków odkryjemy ogromną liczbę produktów finansowych określanych mianem "lokata". Standardowa lokata terminowa opiera się na umieszczeniu w banku środków na z góry ustalony termin. Zysk uzyskujemy następuje z reguły po zakończeniu lokaty, a w trakcie jej trwania nie można dokonywać dopłat. Zerwanie lokaty przed terminem wiąże się najczęściej z sankcjami, przede wszystkim utrata całości lub części odsetek. Ogromne zróżnicowanie oferty lokat bankowych w bankach jest spowodowane manipulowaniem parametrami lokat bankowych. Instytucje zmieniają przede wszystkim okres lokaty. Okresów trwania dostępnych lokat jest bardzo dużych - od jednego dnia do kilku lat. Banki określają wielkość oprocentowania, lokaty o oprocentowaniu stałym i zmiennym, lokaty dynamiczne (progresywne i degresywne), w których stawka oprocentowania rośnie lub maleje wraz z czasem trwania depozytu. Banki zmieniają również sposób naliczania oprocentowania, w większości produktów naliczane jest ono "z dołu". Banki proponując produkty manipulują kapitalizacją lokaty. Kolejnym ważnym czynnikiem lokat jest forma wypłaty naliczonych odsetek - mogą one zwiększać kapitał lub być wypłacane na inny rachunek. Wiele banków daje możliwość negocjacji wysokości oprocentowania przy wpłacaniu większych kwot pieniężnych. Mnogość prezentowanych przez banki lokat jest czynnikiem pobudzającym kreowanie nowych produktów, a jednocześnie utrudnia dokonywanie porównań. Z punktu osoby oszczędzającej jest dokładne kalkulacja oczekiwanych zysków. Nasz ranking pomoże Ci w tym. Wejdź - zapraszamy.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynki wschodnie »

  Prezentowana tu strona - eastbusiness.pl - to miejsce dla osób i firm które interesują rynki wschodnie. Warto odwiedzić tę stronę jeśli chcemy rozwijać biznes w Rosji lub na Ukrainie. Jest to platforma, która zawiera sporo informacji na temat tych rynków. Szczególnie przydatna może ona być dla tych, którzy dopiero wkraczają na te rynki. Zachęcamy do odwiedzenia strony wszystkich, którzy planują wejście na rynki wschodnie i to nie tylko na wspomnianą już Rosję czy Ukrainę.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie jakością w firmie »

  Zarządzanie jakością i wdrażanie ISO, jakie oferuje Centrum Coachingu MIND to wyspecjalizowany produkt stworzony na miarę dzisiejszych czasów, a także oczekiwań klientów. Staramy się, aby szkolenia przez nas prowadzone spełniał najwyższe normy jakościowe a tym samym gwarantowały zainteresowanym solidne przygotowanie. Wdrażanie ISO, jak również szkolenia ISO to jedynie wycinek z naszej bogatej propozycji szkoleniowej - Centrum Szkoleniowe MIND to także coaching menadżerski oraz business coaching, którego główne dyrektywy celują w efektywniejszą i rzetelniejszą obsługę kwestii powiązanych z funkcjonowaniem firmy. Zapraszam.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • DEXTERUS – Zarządzanie nieruchomościami »

  Zapraszamy do odwiedzenia serwisu Konsorcjum Zarządców Nieruchomości Dexterus oferującego usługi zarządzania nieruchomościami w Warszawie. Posiadamy uprawnienia do zarządzania nieruchomościami wymagane przez ustawę o gospodarce nieruchomościami. Oferujmy kompleksową obsługę zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz współpracę z Zarządem w zakresie prowadzenia i rozwiązywania spraw właścicielskich. CO NAS WYRÓŻNIA? -wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, znajomość potrzeb i wymagań naszych Klientów, stosowanie sprawdzonych i pewnych metod zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi, elastyczność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb, fachowa i rzetelna obsługa, nieustanny nadzór nad zarządzanymi nieruchomościami, optymalizacja kosztów ograniczająca do maksimum koszty administracyjne, dbałość o jawność i przejrzystość wydatków ponoszonych na koszty zarządu i usługi zewnętrzne. W naszej pracy wykorzystujemy wszelkie możliwości kontaktu z Zarządami, bankami i kontrahentami droga elektroniczną. Sprawdź, osobiście jak dużo korzyści może przynieść Ci współpraca z tak profesjonalną firmą. Ogólny zakres świadczonych usług obejmuje: reprezentację Wspólnoty, obsługę bankowo-księgową, obsługę administracyjną, obsługę techniczną nieruchomości oraz indywidualną obsługę właścicieli. Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone specjalistyczne firmy wykonujące przeglądy budowlane, kominiarskie, gazowe i elektryczne.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady »

  Internetowy serwis poradnikowy to miejsce gdzie można znaleźć odpowiedzi na wiele ciekawych pytań. Z portalu dowiedzą się Państwo czy warto wybrać się w Bieszczady, albo czym jest pozycjonowanie stron. Serwis zawiera szereg artykułów uporządkowanych w tematycznych kategoriach. Znajdą tu Państwo porady ze świata nieruchomości, turystyki czy urody. Portal to dobre miejsce żeby zdobyć praktyczną wiedzę na te tematy. Internetowy portal w poradami zaprasza.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bieszczady »

  Portal poradnikowy z tematami ze świata turystyki, w tym Bieszczad oraz z tematami z innych dziedzin w tym ze świata nieruchomości, motoryzacji czy chociażby zdrowia. Portal sporo uwagi poświęca polskim górom jakimi są piękne Bieszczady. Panorama.Bieszczady.pl to również miejsce gdzie można znaleźć cały szereg ciekawych artykułów poradnikowych z różnych dziedzin życia. Panorama.Bieszczady.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się zawartością serwisu.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe AMES Zielona Góra - księgowość, kadry »

  AMES Biuro Rachunkowe - księgowa której nie musisz się bać. Doradzimy, pomożemy, wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą. Tylko u nas dla nowych klientów rachunkowość od 49 zł. Prowadzimy wszystkie rodzaje księgowości, a dla klientów przygotowaliśmy klika promocji. Naszą wiedzę w zakresie finansów, rachunkowości i podatków potwierdzają dyplomy uznanych uczelni ekonomicznych oraz certyfikaty wydane przez Ministra Finansów RP uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy również ubezpieczenie OC związane z prowadzoną przez nas działalnością.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: